Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Голосование
Ці карыстаецеся Вы электроннымі падручнікамі і навучальнымі дапаможнікамі?
Всего 51 человек

Інфармацыя аб экзаменах 2019

Дата: 5 мая 2016 в 11:31, Обновлено 29 апреля в 09:00

Выбар выпускных экзаменаў навучэнцамі ХІ класаў

у 2018/2019 н.г.

Прозвішча, імя, імя па бацьку навучэнца

Клас

Экзамен

Беларуская мова

Руская мова

1.

Аўчарова Ганна Уладзіміраўна

11а

+

2.

Бабіч Аляксандр Андрэевіч

11а

+

3.

Баброў Леанід Мікалаевіч

11а

+

4.

Балашова Таццяна Аляксандраўна

11а

+

5.

Галавач Віталіна Вітальеўна

11а

+

6.

Герасюкевіч Максім Сяргеевіч

11а

+

7.

Дзятлаў Мікіта Аляксандравіч

11а

вызвалены

8.

Дораш Станіслаў Сяргеевіч

11а

+

9.

Дрозд Іван Дзмітрыевіч

11а

+

10.

Жарносенка Раман Генадзьевіч

11а

+

11.

Іваноў Данііл Сяргеевіч

11а

вызвалены

12.

Капчан Ірына Аляксандраўна

11а

+

13.

Кісель Дар’я Сяргееўна

11а

+

14.

Малык Мікалай Мікалаевіч

11а

+

15.

Манько Ігар Вадзімавіч

11а

+

16.

Матузава Аліна Аляксандраўна

11а

+

17.

Міхайлоўская Віялета Аляксандраўна

11а

+

18.

Пятровіч Алена Аляксандраўна

11а

+

19.

Пяшко Анастасія Аляксандраўна

11а

+

20.

Саўрыцкая Юлія Дзмітрыеўна

11а

+

21.

Студнева Анастасія Сяргееўна

11а

+

22.

Тарвінен Марыя Мікалаеўна

11а

+

23.

Фадзеева Ксенія Паўлаўна

11а

+

24.

Чарапко Данііл Аляксандравіч

11а

+

25.

Чаропка Ксенія Міхайлаўна

11а

вызвалена

26.

Чэчат Алена Леанідаўна

11а

+

27.

Юркавец Ганна Дзмітрыеўна

11а

+

Усяго:

5

19

Дата правядзення выпускнога экзамену:

03.06

03.06

Вучэбны кабінет:

307

309

28.

Андрушкевіч Арсеній Леанідавіч

11б

+

29.

Асадчая Ксенія Валер’еўна

11б

+

30.

Берагела Васіль Сяргеевіч

11б

+

31.

Бяляўскі Ягор Вітальевіч

11б

+

32.

Варабей Ксенія Андрэеўна

11б

+

33.

Варыга Паліна Валянцінаўна

11б

+

34.

Герман Мікіта Сяргеевіч

11б

+

35.

Камар Павел Сяргеевіч

11б

+

36.

Карчміт Настасся Янаўна

11б

+

37.

Куксар Настасся Дзмітрыеўна

11б

+

38.

Лапікава Ульяна Уладзіміраўна

11б

+

39.

Лынюк Анастасія Уладзіміраўна

11б

+

40.

Міхадзюк Мікіта Андрэевіч

11б

+

41.

Мошчын Ілья Вячаславовіч

11б

+

42.

Новікава Аліна Андрэеўна

11б

+

43.

Няверка Васіліна Вадзімаўна

11б

+

44.

Патрын Васілій Сяргеевіч

11б

+

45.

Разгонаў Алег Дзмітрыевіч

11б

+

46.

Русаковіч Сяргей Анатольевіч

11б

+

47.

Тумашык Дзмітрый Мікалаевіч

11б

+

48.

Язенкоў Рыгор Уладзіміравіч

11б

+

Усяго

4

17

Дата правядзення выпускнога экзамену:

05.06

05.06

Вучэбны кабінет:

309

307

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.