Новости проекта
Мобильное приложение Schools.by
С Новым годом!
Голосование
Ці карыстаецеся Вы электроннымі падручнікамі і навучальнымі дапаможнікамі?
Всего 103 человека

План выхаваўчай і ідэалагічнай работы ў час зімовых канікулаў 2021 /2022 н.г.

Дата: 29 декабря 2021 в 09:22, Обновлено 29 декабря 2021 в 09:27

План

 мерапрыемстваў    дзяржаўнай установы адукацыі  “Гімназія г. Асіповічы”

у час зімовых канікулаў  з 26 снежня  2021   па  9 студзеня 2022 года

Дата

Час правядзення

Мерапрыемствы

Месца правядзення

Удзельнікі

Адказныя

26.12.2021

нядзеля

10.00

Тэматычная анімацыйная праграма “Скрадзеныя Каляды”

Дукорскі маёнтак, Мінская вобласць

5,6 класы

Няверка І.У., Громава Н.А.

27.12.2021

панядзелак

8.30-17.30

Аздараўленчы лагер “Сонейка”

1-3 класы

Цяслёнак Т.В., Булычова К.С.

11.00-12.00

Гадзіна спартыўных гульняў

Спартыўная зала

 9 класы

  Шылец А.В., настаўнік  фізічнай культуры і здароўя

Згодна графіка

  Навагоднія ранішнікі

  Кафэ, вучэбныя кабінеты

Згодна графіка 

Класныя кіраўнікі, пед. – арганізатар

Чысцякова Л. М,, настаўнік музыкі Ерашава Н.М., лабарант ТСН

28.12.2021

аўторак

8.30-17.30

Аздараўленчы лагер “Сонейка”

1-3 класы

Цяслёнак Т.В., Булычова К.С.

10.00-11.00

 Спартландыя “Навагоднія старты”

Спартыўная зала

 6   класы

  Шылец А.В., настаўнікі фізічнай культуры і здароўя 

11.00-12.00

 Майстар-клас “Навагоднія цуды з бібліятэкай”

бібліятэка

1-3  класы

Дарафейчык В.В.,   Кузьмічова С.В.

12.00

Навагодняя экскурсія ў Бабруйск

г. Бабруйск

4 класы

Класныя кіраўнікі 4-х класаў, бацькі

14.30

Раённае дабрачыннае Навагодняе свята “Нашы дзеці”

МПЦ “Ровесник”

5-10 класы

Лук’яненка Н.У., Шамак В.А.,

Згодна графіка

  Навагоднія ранішнікі

  Кафэ, вучэбныя кабінеты

Згодна графіка 

Класныя кіраўнікі, пед. – арганізатар

Чысцякова Л. М,, настаўнік музыкі Ерашава Н.М., лабарант ТСН

29.12.2021

серада

8.30-17.30

Аздараўленчы лагер “Сонейка”

1-5 класы

Цяслёнак Т.В., Булычова К.С.

10.00

Турнір сярод прызыўнай і дапрызыўнай моладзі

В/Ч №12147

11 “Б” клас

Андрыевіч В.А., Шамак В.А.

10.00

Раённы брэйн-рынг “Мой горад”

ДУДА

“АРЦТДз і М”

9-11 класы

Гардзей А.С., Лук’яненка Н.У.

14.00

Абарона праекта “Апошняя восень. Бортнае”

Дом афіцэраў

11 “Б” клас

Лук’яненка Н.У., Чысцякова Л.М.,

Лазеева А.К.

12.00-15.00

Падрыхтоўка да алімпіяды

Спартыўная зала

Бруёк А.У., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

30.12.2021

чацвер

8.30-17.30

Аздараўленчы лагер “Сонейка”

1-5 класы

Цяслёнак Т.В., Булычова К.С.

9.00-12.00

Падрыхтоўка да алімпіяды

Спартыўная зала

Бруёк А.У., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

11.00-12.00

  Відэапрэзентацыя “Дзеды Марозы розных краін”

бібліятэка

1-3  класы

Дарафейчык В.В.,   Кузьмічова С.В.

12.00-13.00

 Рухомыя гульні “Навагодні серпантын”

Спартыўная зала

5  класы

 Шылец А.В.,  настаўнік фізічнай культуры і здароўя

03.01.2022

панядзелак

8.30-17.30

Аздараўленчы лагер “Сонейка”

1-5 класы

Цяслёнак Т.В., Булычова К.С.

10.00-11.00

 Калядны піянерскі  КВІЗ

318 / 305 

7  класы

(актывы)

Чысцякова Л.М., педагог-арганізатар

11.00-11.40

 Гадзіна з псіхолагам

322

7   класы

Пінчук В.У. педагог-псіхолаг

12.00-13.00

Гадзіна спартыўных гульняў

Спартыўная зала

 4    класы

  Шылец А.В.,  настаўнікі  фізічнай культуры і здароўя 

12.00-15.00

Падрыхтоўка да алімпіяды

Спартыўная зала

Бруёк А.У., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

04.01.2022

аўторак

8.30-15.30

Аздараўленчы лагер “Сонейка”

1-5 класы

Цяслёнак Т.В., Булычова К.С.

11.00-12.00

   Літаратурная гадзіна “Падарожжа па казках”

бібліятэка

1-3  класы

Дарафейчык В.В.,   Кузьмічова С.В.

12.00-13.00

Гадзіна спартыўных гульняў

Спартыўная зала

 10  класы

  Шылец А.В., астаўнікі фізічнай культуры і здароўя

05.01.2022

серада

11.00-12.00

 Сяброўская сустрэча па піянерболу

Спартыўная зала

 8  класы

Шылец А.В.,  настаўнік  фізічнай культуры і здароўя, класныя кіраўнікі

06.01.2022

чацвер

10.00-11.00

Гадзіна фальклору “Ой, Калядкі! Бліны ды аладкі!”

бібліятэка

1-3  класы

Дарафейчык В.В.,   Кузьмічова С.В.

12.00-13.00

Спартыўныя эстафеты

Спартыўная зала

 5  класы

 Шылец А.В.,  настаўнік  фізічнай культуры і здароўя

26.12.2021-09.01.2022

Згодна графіка

Індывідуальнае, групавое дыстанцыйнае кансультаванне бацькоў

Спецыялісты СППС, класныя кіраўнікі

26.12.2021-09.01.2022

Працоўныя і валанцёрскія акцыі

Педагог – арганізатар, класныя кіраўнікі

26.12.2021-09.01.2022

Згодна графіка

Работа камп’ютарнага кабінета

203, 205

Настаўнікі інфарматыкі

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.