Новости проекта
Мобильное приложение Schools.by
Переход платформы на новый учебный год!
Голосование
Ці карыстаецеся Вы электроннымі падручнікамі і навучальнымі дапаможнікамі?
Всего 110 человек

Віншуем гімназістаў, пераможцаў другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах ў 2021/2022 н.г. сярод навучэнцаў(4-8(9) класаў)

Дата: 6 апреля в 17:18, Обновлено 23 июня в 13:27

Віншуем гімназістаў, пераможцаў   другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных  прадметах ў 2021/2022 н.г. сярод навучэнцаў(4-8(9) класаў)

Дыпломаў 1 ступені – 13Дыпломаў 2 ступені – 16; Дыпл0маў 3 ступені – 17Усяго: 46 Дыпломаў

Клас

Дыплом

І ступені

Дыплом

ІІ ступені

Дыплом

ІІІ ступені

Настаўнік
Руская мова і літаратура
4

Кандрацьева Алеся, 

4 "Б" клас

Булычова Крысціна Сяргееўна
5 Зінкова Таісія, 5 "В" клас Юркавец Марына Віктараўна
Карытка Ева, 5 "Б" клас Мамсікава Святлана Юр'еўна
6 Мысюцін Кірыл, 6 "В" клас Амбрушкевiч Таццяна Львоўна
Прасаловіч Віялета, 6 "Б" клас Князюк Вікторыя, 6 "А" клас Амбрушкевiч Таццяна Львоўна
Беларуская мова і літаратура
4

Балвановіч Сямён,

4 "В" клас

Анопа Святлана Сяргееўна
5

Налівайка Марыя,

5 "А" клас

Краснова Таццяна Іосіфаўна

Карытка Ева, 5 "Б" клас

Юрэня Вера, 5 "Б" клас

Ганчаронак Наталля Генадзьеўна
6

Прасаловіч Віялета,

6  "Б" клас

Кукушкіна Яніна,

6 "Б" клас

Краснова Таццяна Іосіфаўна
7

Храмава Соф’я,

7 "В" клас

Краснова Таццяна Іосіфаўна
Матэматыка
4

Саўко Яна, 4 "А" клас

Мікуліч Ягор, 4 "А" клас
Гарадзецкая Анастасія Ігараўна
5

Чумак Андрэй,

5 "А" клас

Юрэня Вера, 

5 "Б" клас

Харытонава Таццяна Мікалаеўна
5

Філімонаў Яўген,

5 "В" клас

Громава Наталля Аляксандраўна
5

Налівайка Марыя,

5 "А" клас

Дораш Святалана Анатольеўна
6

Кукушкін Іван,

6 "Б" клас

Харытонава Таццяна Мікалаеўна
7

Быхаўцоў Сцяпан,

7 "В" клас

Абрамчык Якаў, 7 "В" клас

Мініч Максім, 7 "В" клас

Куракова Алена Васiльеўна
Англійская мова
5

Карытка Ева, 5 "Б"

Налівайка Марыя, 5 "А"

Турэц Алена Віктараўна

6 Сашчэка Сафія, 6 "Б" клас Несцерава Святлана Аляксандраўна
6 Князюк Вікторыя, 6 "А" клас Кузiна Галiна Аляксееўна
7 Шкурына Яўгенія, 7 "В" клас Храмава Сафія, 7 "В" клас Тамашук Алеся Аляксандраўна
8

Палілей Данііл, 8 "А" клас

Даражок Кірыл, 8 "А" клас

Дубiнчык Алена Андрэеўна
Скала Дар’я, 8 "В" клас Драздова Наталля Леанідаўна
9 Цераш Дзіяна, 9 "Б" клас Цясленак Таццяна Вiктараўна
Фізіка
7

Быхаўцоў Сцяпан,

7 "В" клас

Тумашык Антанiна Баляславаўна
8 Грудовіч Кіра, 8 "А" клас Моўчан Жанна Васільеўна
Інфарматыка
6 Кірдун Кірыл, 6 "В" клас Громава Наталля Аляксандраўна
7 Карповіч Андрэй, 7 "А" клас Гарадзецкі Яўген Леанідавіч
8 Пратасіч Уладзіслаў, 8 "В" клас Сінькевіч Яраслаў, 8 "А" клас Гарадзецкі Яўген Леанідавіч
8 Марозаў Максім, 8 "В" клас Громава Наталля Аляксандраўна
Гісторыя
6 Цяслёнак Кірыл, 6 "В" клас Кірякіна Ганна Іванаўна
Геаграфія
5 Сівіцкі Рэнат, 5 "Б" клас Тумашык Антанiна Баляславаўна
6 Санковіч Андрэй, 6 "В" клас Гардзей Аляксандр Сяргеевіч
Фізічная культура і здароўе
8 Хаванская Ганна, 8 "А" клас 

Кноблах Іна,

8 "Б" клас

Шылец Аляксандр Віктаравіч
Аблугоўваючая праца
6 Валюшыцкая Дар’я, 6 "В" клас Няверка Iнэса Уладзiмiраўна
Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.