Голосование
Ці карыстаецеся Вы электроннымі падручнікамі і навучальнымі дапаможнікамі?
Всего 89 человек

Аб’яднанні па інтарэсах

Дата: 3 октября 2019 в 09:36, Обновлено 3 февраля в 13:59

ГРАФІК

работы аб’яднанняў па інтарэсах дзяржаўнай установы адукацыі

 “Гімназія г. Асіповічы”   на IІ –е паўгоддзе 2020/2021н.г. 

Назва аб’яднання,  секцыі

Прозвішча, імя, імя па бацьку кіраўніка, катэгорыя

Час правядзення

Месца правядзення

ПАНЯДЗЕЛАК

1.

“Меткі стралок”

Андрыевіч Васіль Аляксандравіч, I кат.

14.00-16.00

Цір

2.

“Час футбола”

Шылец Аляксандр Віктаравіч, І кат.

15.00-18.00

Спартыўная зала

3.

“Вясёлыя ноткі”

Ерашава Наталля Міхайлаўна, б/к

15.00-16.00

105

СЕРАДА

1.

“Час футбола”

Шылец Аляксандр Віктаравіч, І кат.

15.00-17.00

Спартыўная зала

2.

“Вясёлыя ноткі”

Ерашава Наталля Міхайлаўна, б/к

15.00-16.00

105

3.

“Палітра”

Высоцкая Вольга Алегаўна, I кат.

13.45-17.45

 

320

ЧАЦВЕР

1.

“Палітра”

Высоцкая Вольга Алегаўна, I кат.

13.45-17.45

 

320

ПЯТНІЦА

1.

Спартыўны “Валейбол”

 

Бруёк Анжаліка Уладзіміраўна, І кат.

15.00-17.00

Спартыўная зала

2.

“Уводзіны ў інфарматыку”

Громава Наталля Аляксандраўна, б/кат.

15.00-16.00

205

3.

“Палітра”

Высоцкая Вольга Алегаўна, I кат.

13.45-17.45

317

4.

“Чароўныя лялькі”

Няверка Інэса Уладзіміраўна, I кат.

15.00-17.00

103

СУБОТА

1.

“Гаспадынька

Няверка Інэса Уладзіміраўна, I кат.

11.00-12.00

103

2.

“Уводзіны ў інфарматыку”

Гарадзецкі Яўген Леанідавіч, б/кат.

9.00-10.00

203

3.

“Палітра”

Высоцкая Вольга Алегаўна, I кат.

13.00-15.00

320

4.

“Майстар”

Папулава Лідзія Піліпаўна, I кат.

8.00-10.00

107

5.

“Майстар”

Папулава Лідзія Піліпаўна, I кат.

10.00-12.00

107

6.

“Юны выратавальнік”

 

Шылец Аляксандр Віктаравіч, І кат.

09.00-12.00

Спарт. зала

(Вучэбная пляцоўка РАНС)


                      Намеснік дырэктара  па выхаваўчай рабоце                                                     Л.З.Чаропка

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.