Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Голосование
Ці карыстаецеся Вы электроннымі падручнікамі і навучальнымі дапаможнікамі?
Всего 51 человек

Аб’яднанні па інтарэсах

Дата: 3 октября в 09:36

ГРАФІК

работы аб’яднанняў па інтарэсах дзяржаўнай установы адукацыі

 “Гімназія г. Асіповічы” 

 на I –е паўгоддзе 2019/2020н.г. 

Назва аб’яднання,  секцыі

Прозвішча, імя, імя па бацьку кіраўніка, катэгорыя

Час правядзення

Месца правядзення

ПАНЯДЗЕЛАК

1.

“Меткі стралок”

Андрыевіч Васіль Аляксандравіч, I кат.

14.40-16.10

Цір

2.

“Час футбола”

Шылец Аляксандр Віктаравіч, І кат.

15.40-17.10

Спартыўная зала

СЕРАДА

1.

“Час футбола”

Шылец Аляксандр Віктаравіч, І кат.

14.40-16.10

Спартыўная зала

2.

“Майстар”

Папулава Лідзія Піліпаўна, I кат.

14.40- 16.10

107

3.

“Палітра”

Высоцкая Вольга Алегаўна, I кат.

14.30-16.00

16.00-17.30

317

ЧАЦВЕР

1.

“Уводзіны ў інфарматыку”

Громава Наталля Аляксандраўна, б/кат.

13.45-14.30

205

2.

“Палітра”

Высоцкая Вольга Алегаўна, I кат.

14.30-16.00

16.00-17.30

317

ПЯТНІЦА

1.

Спартыўны “Валейбол”

Бруёк Анжаліка Уладзіміраўна, І кат.

14.40-16.10

Спартыўная зала

2.

“Уводзіны ў інфарматыку”

Гарадзецкі Яўген Леанідавіч, б/кат.

 08.00-08.45

203

3.

“Палітра”

Высоцкая Вольга Алегаўна, I кат.

14.30-16.00

16.00-17.30

317

СУБОТА

1.

“Чароўныя лялькі”

Няверка Інэса Уладзіміраўна, I кат.

 09.00-10.30

103

2.

“Гаспадынька

Няверка Інэса Уладзіміраўна, I кат.

10.30-12.00

103

3.

“Майстар”

Папулава Лідзія Піліпаўна, I кат.

9.00-12.00

107

4.

“Юны выратавальнік”

Шылец Аляксандр Віктаравіч, І кат.

09.00-10.30

Спарт. зала

(Вучэбная пляцоўка РАНС)

5.

“Вясёлка”

Бранавіцкая Жанна Іванаўна, I кат.

10.00-11.30

307

6.

“Палітра”

Высоцкая Вольга Алегаўна, I кат.

12.00-13.30

317

                      Намеснік дырэктара  па выхаваўчай рабоце                                                     Л.З.Чаропка

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.