Голосование
Ці карыстаецеся Вы электроннымі падручнікамі і навучальнымі дапаможнікамі?
Всего 89 человек

Платныя адукацыйныя паслугі. Прэйскуранты

Дата: 23 октября 2018 в 13:52, Обновлено 3 февраля в 13:24

Графік правядзення платных адукацыйных курсаў

на ІІ паўгоддзе 2020/2021 н.г.

(V-XI класы)

П.І.І. па бацьку настаўніка

Назва курса

Кол-сць гадз.

Кол-сць вуч.

Клас

Час правядзення

Вуч

каб.

дзень

час

МАТЭМАТЫКА

1

Харытонава Т.М.

Сцежкамі матэматыкі

1

15

Серада

13.15 – 14.00

311

2

Харытонава Т.М.

Сцежкамі матэматыкі

1

13

Аўторак

13.05 – 13.50

311

3

Куракова А.В.

Па старонках падручніка

1

9

Субота

11.45 – 12.30

303

4

Дораш С.А.

Па старонках падручніка

1

13

Серада

16.55 – 17.40

302

5

Куракова А.В.

Па старонках падручніка

1

11

Субота

11.00 – 11.45

303

6

Куракова А.В.

Па старонках падручніка

1

10

Пятніца

15.00 – 15.45

303

7

Куракова А.В.

Па старонках падручніка

2

10

Субота

9.30 – 11.00

303

8

Дораш С.А.

Па старонках падручніка

2

6

11

Серада

15.15 – 16.50

302

9

Дораш С.А.

Па старонках падручніка

1

9

11

Панядзелак

16.00 – 16.45

302

10

Моўчан Ж.В.

Па старонках падручніка

1

13

7вг

Панядзелак

15.15 – 16.00

201

12

109

РУСКАЯ МОВА

11

Юркавец М.В.

По страницам учебника

1

16

7абг

Субота

12.00 – 12.45

209

12

Юркавец М.В.

Готовімся к экзамену

1

9

Субота

11.05 – 11.50

209

13

Чаропка Л.З.

По страницам учебника

2

12

Аўторак

15.15 – 16.50

105

14

Юркавец М.В.

Подготовка к ЦТ

2

6

11а

Субота

9.30 – 11.00

209

15

Амбрушкевіч Т.Л.

Готовимся к ЦТ

1

19

10

Панядзелак

14.15 – 15.00

204

7

62

БЕЛАРУСКАЯ МОВА

16

Ганчаронак Н.Г.

Падарожжа ў краіну марфалогіі

1

8

7

Субота

11.00 – 11.45

321

17

Ганчаронак Н.Г.

Дыктант без складанасці

2

19

Панядзелак

   Субота

15.15 – 16.00

12.00 – 12.45

321

18

Ганчаронак Н.Г.

Дыктант без складанасці

2

10

Пятніца

Субота

15.15 – 16.00

13.00 – 13.45

321

19

Ганчаронак Н.Г.

Абітурыент

2

7

11

Субота

9.30 – 11.00

208

7

44

ХІМІЯ

20

Альховік Н.Г.

Колькасныя суадносіны ў хіміі

1

9

9

Аўторак

14.15-15.00

305

21

Альховік Н.Г.

Абагульняючы курс па хіміі (арганічная хімія)

1

11

10

Панядзелак

15.15-16.00

305

2

20

ЗАМЕЖНАЯ МОВА

22

Славінская Н.Ф.

Другая замежная мова (французская)

1

9

6

Серада

14.15 – 15.00

213

1

9

ГІСТОРЫЯ БЕЛАРУСІ

23

Лук’яненка Н.У.

Рыхтуемся да экзамену па гісторыі Беларусі

2

11

11а

Субота

11.00 – 12.30

313

2

11

Усяго: 23 групы

 (31 гадзіна)

31

258

     

Намеснікі дырэктара па вучэбнай рабоце                                               А.П.Трусевіч

                                                                                                                                        А.А.Дубінчык

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.