Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Голосование
Ці карыстаецеся Вы электроннымі падручнікамі і навучальнымі дапаможнікамі?
Всего 51 человек

Склад экзаменацыйных камісій

Дата: 5 мая 2016 в 11:44, Обновлено 29 апреля в 09:04

Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2018/2019 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная катэгорыя

П.І.І па бацьку

04.06

ІХ “А”

Руская мова

старшыня

Дубінчык А.А.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

англійская і французская мовы

вышэйшая

члены камісіі

Мамсікава С.Ю.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Юркавец М.В.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

04.06

ІХ “Б”

Беларуская мова

старшыня

Трусевіч А.П.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Ганчаронак Н.Г.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Саковіч Г.П.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

06.06

ІХ “А”

Беларуская мова

старшыня

Трусевіч А.П.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Саковіч Г.П.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Ганчаронак Н.Г.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

06.06

ІХ “Б”

Руская мова

старшыня

Дубінчык А.А.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

англійская і французская мовы

вышэйшая

члены камісіі

Мамсікава С.Ю.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Юркавец М.В.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

08.06

ІХ “А”

Матэматыка

старшыня

Дубінчык А.А.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

англійская і французская мовы

вышэйшая

члены камісіі

Трусевіч А.П.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Дораш С.А.

настаўнік

фізіка, матэматыка

першая

08.06

ІХ “Б”

Матэматыка

старшыня

Мамсікава С.Ю.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі

Куракова А.В.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Моўчан Ж.В.

настаўнік

фізіка

вышэйшая

Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце                 А.П.Трусевіч

Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2018/2019 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная катэгорыя

П.І.І па бацьку

01.06

ХІ “Б” 1+2 групы

Матэматыка

(павышаны)

старшыня

Мамсікава С.Ю.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі

Куракова А.В.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Моўчан Ж.В.

настаўнік

фізіка

вышэйшая

Харытонава Т.М.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

01.06

ХI “А”

ХI “Б”

3 група

Матэматыка

(базавы)

старшыня

Трусевіч А.П.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Дораш С.А.

настаўнік

матэматыка, фізіка

першая

Тумашык А.Б

настаўнік

фізіка

вышэйшая

Альховік Н.Г.

настаўнік

біялогія і хімія

вышэйшая

03.06

ХІ “А”

1 група

Беларуская мова (павышаны)

старшыня

Чаропка Л.З.

намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце

руская мова

вышэйшая

члены камісіі

Саковіч Г.П.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Ганчаронак Н.Г.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Падвойская Л.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

03.06

ХІ “А”

2 група

Руская мова

(павышаны)

старшыня

Мамсікава С.Ю.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі

Юркавец М.В.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Амбрушкевіч Т.Л.

настаўнік

руская мова і літаратура

наст.метадыст

Данілава Н.П.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

03.06

ХІ “Б” 2 група

Англійская мова

(павышаны)

старшыня

Трусевіч А.П.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Славінская Н.Ф.

настаўнік

французская і англійская мовы

вышэйшая

Кузіна Г.А.         

настаўнік

педагогіка і псіхалогія (дашкольная) і замежная мова

вышэйшая

Цяслёнак Т.В.

настаўнік

педагогіка і псіхалогія (дашкольная) і замежная мова

вышэйшая

03.06

ХІ “Б”

1+3 групы

Англійская мова

(базавы)

старшыня

Дубінчык А.А.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

англійская і французская мовы

вышэйшая

члены камісіі

Несцерава С.А.

настаўнік

англійская мова

вышэйшая

Крэпская Т.Л.

настаўнік

педагогіка і псіхалогія (дашкольная) і замежная мова

вышэйшая

Цынкевіч Г.С.

настаўнік

сацыяльная работа з дапаўняльнай спецыяльнасцю “Замежная мова”

першая

05.06

ХІ “Б”

Руская мова

(па выбары, базавы)

старшыня

Чаропка Л.З.

намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце

руская мова

вышэйшая

члены камісіі

Юркавец М.В.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Амбрушкевіч Т.Л.

настаўнік

руская мова і літаратура

наст.метадыст

Данілава Н.П.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

05.06

ХІ “Б”

Беларуская мова

(па выбары, базавы)

старшыня

Трусевіч А.П.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Саковіч Г.П.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Ганчаронак Н.Г.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Падвойская Л.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

05.06

ХІ “А”

Гісторыя Беларусі

старшыня

Мамсікава С.Ю.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі

Лук’яненка Н.У.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

Кулакова Н.Г.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

Барысёнак Н.В.

настаўнік

геаграфія

вышэйшая

07.06

ХІ “А”

1 група

Англійская мова

(павышаны)

старшыня

Трусевіч А.П.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Несцерава С.А.

настаўнік

англійская мова

вышэйшая

Кузіна Г.А.         

настаўнік

педагогіка і псіхалогія (дашкольная) і замежная мова

вышэйшая

Цынкевіч Г.С.

настаўнік

сацыяльная работа з дапаўняльнай спецыяльнасцю “Замежная мова”

першая

07.06

ХІ “А”

2 група

Англійская мова

(павышаны)

старшыня

Дубінчык А.А.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

англійская і французская мовы

вышэйшая

члены камісіі

Крэпская Т.Л.

настаўнік

педагогіка і псіхалогія (дашкольная) і замежная мова

вышэйшая

Драздова Н.Л.

настаўнік

французская і англійская мовы

другая

Тамашук А.А.

настаўнік

замежная мова

першая

07.06

ХІ “А”

3 група

Англійская мова

(павышаны)

старшыня

Мамсікава С.Ю.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі

Цяслёнак Т.В.

настаўнік

педагогіка і псіхалогія (дашкольная) і замежная мова

вышэйшая

Славінская Н.Ф.

настаўнік

французская і англійская мовы

вышэйшая

Турэц А.В.

настаўнік

сучасныя замежныя мовы

(са спецыялізацыяй беларуская мова і літаратура)

першая

07.06

ХІ “Б”

Гісторыя Беларусі

старшыня

Чаропка Л.З.

намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце

руская мова

вышэйшая

члены камісіі

Лук’яненка Н.У.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

Кулакова Н.Г.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

Барысёнак Н.В.

настаўнік

геаграфія

вышэйшая

Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце                    А.П.Трусевіч

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.