Голосование
Ці карыстаецеся Вы электроннымі падручнікамі і навучальнымі дапаможнікамі?
Всего 89 человек

Склад экзаменацыйных камісій

Дата: 5 мая 2016 в 11:44, Обновлено 9 апреля в 16:23

Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2020/2021 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная катэгорыя

П.І.І па бацьку

02.06

ІХ “А”

Матэматыка

старшыня

Трусевіч А.П.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Дораш С.А.

настаўнік

фізіка, матэматыка

першая

Моўчан Ж.В.

настаўнік

фізіка

вышэйшая

02.06

ІХ “Б”

Матэматыка

старшыня

Мамсікава С.Ю.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі

Куракова А.В.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Тумашык А.Б

настаўнік

фізіка

першая

04.06

ІХ “А”

Беларуская мова

старшыня

Трусевіч А.П.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Ганчаронак Н.Г.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Краснова Т.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

04.06

ІХ “Б”

Руская мова

старшыня

Мамсікава С.Ю.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі

Чаропка Л.З.

настаўнік

руская мова

вышэйшая

Юркавец М.В.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

08.06

ІХ “А”

Руская мова

старшыня

Трусевіч А.П.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Чаропка Л.З.

настаўнік

руская мова

вышэйшая

Юркавец М.В.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

08.06

ІХ “Б”

Беларуская мова

старшыня

Мамсікава С.Ю.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі

Ганчаронак Н.Г.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Краснова Т.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2020/2021 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная катэгорыя

П.І.І па бацьку

01.06

ХІ “А”

1 група

Матэматыка (базавы)

старшыня

Чаропка Л.З.

настаўнік па выхаваўчай рабоце

руская мова і літаратура

вышэйшая

члены камісіі

Трусевіч А.П.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Куракова А.В.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Дораш С.А.

настаўнік

фізіка, матэматыка

першая

01.06

ХІ “А”

2 група

Руская мова (базавы,

 па выбары)

старшыня

Мамсікава С.Ю.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі

Юркавец М.В.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Чаропка Л.З.

настаўнік па выхаваўчай рабоце

руская мова і літаратура

вышэйшая

Амбрушкевіч Т.Л.

настаўнік

руская мова і літаратура

наст.метадыст

01.06

ХІ “А”

2 група

Беларуская мова

(базавы,

па выбары)

старшыня

Дубінчык А.А.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

англійская і французская мовы

вышэйшая

члены камісіі

Падвойская Л.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Краснова Т.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Ганчаронак Н.Г.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

03.06

ХІ “А”

1 група

Беларуская мова

(павышаны)

старшыня

Мамсікава С.Ю.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі

Падвойская Л.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Краснова Т.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Ганчаронак Н.Г.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

03.06

ХІ “А”

2 група

Матэматыка (павышаны)

старшыня

Трусевіч А.П.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Куракова А.В.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Дораш С.А.

настаўнік

фізіка, матэматыка

першая

Моўчан Ж.В.

настаўнік

фізіка

вышэйшая

05.06

ХІ “А”

1 група

Англійская мова

старшыня

Трусевіч А.П.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Крэпская Т.Л.

настаўнік

педагогіка і псіхалогія (дашкольная) і замежная мова

вышэйшая

Кузіна Г.А.   

настаўнік

педагогіка і псіхалогія (дашкольная) і замежная мова

вышэйшая

Славінская Н.Ф.

настаўнік

французская і англійская мовы

вышэйшая

05.06

ХІ “А”

2 група

Англійская мова

старшыня

Мамсікава С.Ю.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі

Дубінчык А.А.

настаўнік

англійская і французская мовы

вышэйшая

Цяслёнак Т.В.

настаўнік

педагогіка і псіхалогія (дашкольная) і замежная мова

вышэйшая

Тамашук А.А.

настаўнік

замежная мова

вышэйшая

07.06

ХІ “А”

Гісторыя Беларусі

старшыня

Мамсікава С.Ю.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі

Лук’яненка Н.У.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

Гардзей А.С.

настаўнік

гісторыя (археалогія)

першая

Кіракіна Г.І.

настаўнік

Гісторыя і грамадазнаўчыя дысцыпліны

без катэгорыі

Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце                                                                  А.П.Трусевіч

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.