Новости проекта
Мобильное приложение Schools.by
С Днем учителя!
Голосование
Ці карыстаецеся Вы электроннымі падручнікамі і навучальнымі дапаможнікамі?
Всего 97 человек

Спісы 1 класаў

Дата: 30 августа в 12:02

1 “А” клас

Абмоіна Міла Арцёмаўна

Асташкевіч Алег Сяргеевіч

Багамаз Данііл Антонавіч

Багачова Дарына Дзянісаўна

Бязручка Антаніна Леанідаўна

Ганчаронак Злата Максімаўна

Гісматуліна Софія Артураўна

Глушакова Паліна Вітальеўна

Жураўлёва Вераніка Кірылаўна

Ісаеў Міхаіл Паўлавіч

Кавалёнак Міраслава Дзмітрыеўна

Казачонак Лізавета Уладзіміраўна

Лайшаў Міраслаў Эдуардавіч

Мурашкіна Васіліса Арцёмаўна

Парфяновіч Уладзіслаў Русланавіч

Пацкевіч Елізавета Сяргееўна

Санько Глеб Аляксандравіч

Селядцова Ксенія Яўгеньеўна

Станкевіч Міхаіл Вітальевіч

Трыбушэўская Крысціна Дзмітрыеўна

Філімонава Дамініка Эдуардаўна

Філіпенка Марк Яўгеньевіч

Фірстаў Леў Мікалаевіч

Чудакова Мілана Дзмітрыеўна

Чупругін Максім Міхайлавіч

Шуць Ангеліна Анатольеўна

Шчэрбіна Юльяна Аляксандраўна

Якавенка Паліна Дзмітрыеўна

Класны кіраўнік: Данчанка Таццяна Уладзіміраўна

1 “Б” клас

Анісава Софія Кірылаўна

Баброва Марыя Мікалаеўна

Балвановіч Савелій Яўгенавіч

Баравік Аліса Антонаўна

Бягун Эмілія Канстанцінаўна

Вус Вераніка Сяргееўна

Ганчарова Дар’я Аляксандраўна

Дзямідава Аліса Мікалаеўна

Ефімовіч Сцяпан Сяргеевіч

Здзешчыц Дар’я Максімаўна

Зуй Савелій Паўлавіч

Кадаева Васіліса Андрэеўна

Казачкоў Максім Андрэевіч

Каровіна Дар’я Аляксандраўна

Кірдун Ганна Канстанцінаўна

Кур’ян Аліса Яўгеньеўна

Куцечка Серафіма Юр’еўна

Лаўрыновіч Данііл Яраслававіч

Майсееня Раман Дзмітрыевіч

Мацвеева Яна Дзмітрыеўна

Надзеявец Анастасія Андрэеўна

Сашчэка Арсеній Аркадзьевіч

Стацэвіч Дзмітрый Сяргеевіч

Суханаў Арсеній Паўлавіч

Трапянок Крысціна Сяргееўна

Ціханчук Ксенія Андрэеўна

Чарнушын Іван Аляксандравіч

Чаропка Валерыя Ігараўна

Класны кіраўнік: Альхімовіч Вольга Пятроўна

1 “В” клас

Антаненкава Ксенія Дзмітрыеўна

Бабін Глеб Міхайлавіч

Дамарад Ярамір Сяргеевіч

Дубіна Паліна Аляксандраўна

Дубінчык Ганна Леанідаўна

Епішына Софія  Дзянісаўна

Заяц Кіра Віктараўна

Зяц Вадзім Віктаравіч

Іўчык Ева Аляксандраўна

Кадашэвіч  Аляксандра Юр’еўна

Казлоў Ілья Аляксеевіч

Капралаў Арцём Сяргеевіч

Касцянка Андрэй Юр’евіч

Лукаянаў Макар Ягоравіч

Марозава Кацярына Аляксандраўна

Мількевіч Эдуард Уладзіміравіч

Міхайлоўская Варвара Дзмітрыеўна

Міхайлоўскі Глеб Дзмітрыевіч

Паўлавец Вікторыя Вадзімаўна

Пацкевіч Міраслава Яўгенаўна

Рэмень Дзмітрый Аляксеевіч

Трыбушэўская Маргарэт Аляксандраўна

Фейзер Эдуард Аляксеевіч

Хаткевіч Анжэліка Аляксееўна

Чаропка Яраслава Ільінічна

Чудакова Эвяліна Сяргееўна

Шкурын Марк Іванавіч

Класны кіраўнік: Ісай Валянціна Канстанцінаўна

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.