Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Голосование
Ці карыстаецеся Вы электроннымі падручнікамі і навучальнымі дапаможнікамі?
Всего 51 человек

Расклад экзаменаў 2018/2019 н. г.

Дата: 2 июня 2016 в 10:51, Обновлено 29 апреля в 09:28

Расклад

выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў дзяржаўнай установе адукацыі “Гімназія г.Асіповічы” у 2018/2019 н.г.

IX “А” клас

Дата

Пачатак экзамена

Вучэбны

прадмет

Форма правядзення

Вучэбны кабінет

04.06

9.00

Руская мова

у пісьмовай форме (дыктант)

307

06.06

9.00

Беларуская мова

у пісьмовай форме (дыктант)

307

08.06

9.00

Матэматыка

у пісьмовай форме (кантрольная работа)

307

IX “Б” клас

Дата

Пачатак экзамена

Вучэбны

прадмет

Форма правядзення

Вучэбны кабінет

04.06

9.00

Беларуская мова

у пісьмовай форме (дыктант)

309

06.06

9.00

Руская мова

у пісьмовай форме (дыктант)

309

08.06

9.00

Матэматыка

у пісьмовай форме (кантрольная работа)

309

Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце                                А.П.Трусевіч

Расклад

выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІП ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў дзяржаўнай установе адукацыі “Гімназія г.Асіповічы” у 2018/2019 н.г.

XI “А” клас

Дата

Пачатак экзамена

Вучэбны прадмет

Форма правядзення

Вучэбны

кабінет

01.06

9.00

Матэматыка (базавы)

у пісьмовай форме

(кантрольная работа)

309

03.06

1 група

9.00

Беларуская мова

(павышаны)

у пісьмовай форме (пераказ)

307

03.06

2 група

9.00

Руская мова

(павышаны)

у пісьмовай форме (пераказ)

309

05.06

9.00

Гісторыя Беларусі

у вуснай форме

313

07.06

1 група

9.00

Англійская мова (павышаны)

у вуснай форме

203

07.06

2 група

9.00

Англійская мова

(павышаны)

у вуснай форме

213

07.06

3 група

9.00

Англійская мова

(павышаны)

у вуснай форме

205

XI “Б” клас

Дата

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма правядзення

Вучэбны

кабінет

01.06

1+2 група

9.00

Матэматыка (павышаны)

у пісьмовай форме

(кантрольная работа)

307

01.06

3 група

9.00

Матэматыка (базавы)

у пісьмовай форме

(кантрольная работа)

309

03.06

2 група

9.00

Англійская мова (павышаны)

у вуснай форме

213

03.06

1+3 група

9.00

Англійская мова

(базавы)

у вуснай форме

203

05.06

9.00

Руская мова

(базавы, па выбары)

у пісьмовай форме (пераказ)

307

05.06

9.00

Беларуская мова

(базавы, па выбары)

у пісьмовай форме (пераказ)

309

07.06

9.00

Гісторыя Беларусі

у вуснай форме

313

Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце                                А.П.Трусевіч


 

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.