Новости проекта
Мобильное приложение Schools.by
С Новым годом!
Голосование
Ці карыстаецеся Вы электроннымі падручнікамі і навучальнымі дапаможнікамі?
Всего 103 человека

Віншуем пераможцаў ІІ этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах 2021/2022 н.г.

Дата: 24 ноября 2021 в 08:51, Обновлено 7 декабря 2021 в 14:46

ВІНШУЕМ ПЕРАМОЖЦАЎ ІІ ЭТАПУ РЭСПУБЛІКАНСКАЙ АЛІМПІЯДЫ ПА ВУЧЭБНЫХ ПРАДМЕТАХ 2021/2022 Н.Г.

ФІЗІКА

Изображение

Настаўнік

Молчан Жана Васільеўна

Изображение

Піцуха Грыгорый, 11 "Б" клас

Дыплом ІІ  ступені

ХІМІЯ

Альховік Наталля Генадзьеўна

Настаўнік

Альховік Наталля Генадзьеўна

Screenshot_2019-12-06-09-29-53.jpg (720×978)

Буслейка Павел,  11 "А" клас

Дыплом І ступені

БЕЛАРУСКАЯ МОВА і ЛІТАРАТУРА

Падвойская Ларыса Анатольеўна

Настаўнік

Падвойская Ларыса Анатольеўна

Максіменка Аляксандра, 11 "А" клас

Дыплом І ступені

ГІСТОРЫЯ

Настаўнік

Гардзей Аляксандр Сяргеевіч

Изображение

Кубар Дар'я, 10 "А" клас,

Дыплом ІІІ ступені

ФІЗІЧНАЯ КУЛЬТУРА і ЗДАРОЎЕ

Бруёк Анжаліка Уладзіміраўна

Бруёк Анжаліка Уладзіміраўна

Изображение

Ганчарова Наталля, 

11 "А" клас, 

Дыплом І ступені

Барташ Данііл, 9 "Б" клас

Дыплом І ступені

Изображение

Грыгарчук Валерыя, 

11 "Б", 

Дыплом ІІ ступені

Алферчык Анастасія, 9 "А" клас

Дыплом ІІІ ступені

Барташ Кацярына, 9 "Б" клас

Дыплом ІІІ ступені

Изображение

Сяменава Ганна,

10 "А" клас,

 Дыплом ІІІ ступені

Андрыевіч Васілій Аляксандравіч

Настаўнік

Андрыевіч Васілій Аляксандравіч

Ясюкевіч Ягор, 10 "А" клас,

 Дыплом ІІ ступені

АНГЛІЙСКАЯ МОВА

Настаўнік

Тамашук Алеся Аляксандраўна

Изображение

Моцевіч Дар'я, 11 "Б" клас,

Дыплом  І ступені

Кузіна Галіна Аляксееўна

Настаўнік

Кузіна Галіна Аляксееўна

Изображение

Піцуха Грыгорый, 11 "Б" клас

Дыплом ІІ  ступені

БІЯЛОГІЯ

Настаўнік

Маціеўская Жанна Аляксандраўна

Изображение

Лісічкіна Дана, 11 “А” клас

Дыплом ІІІ ступені

ПРАЦОЎНАЕ НАВУЧАННЕ

Настаўнік

Папулава Лідзія Піліпаўна

Саладуха Іван, 10 “Б” клас

Дыплом ІІІ ступені

МАТЭМАТЫКА

Куракова Алена Васільеўна

Настаўнік 

Куракова Алена Васільеўна

Палешчук Васіліса,

8 “В”клас,

Дыплом І ступені

Сінькевіч Яраслаў,

8 “В”клас,

Дыплом І ступені

Изображение

Зэйдэль Анастасія,

10 “Б”клас,

Дыплом ІІ ступені

Изображение

Быхаўцоў Сцяпан,

7 "В" клас

Дыплом ІІ ступені

Абрамчык Якаў,

7 "В" клас

Дыплом ІІ ступені

Марозаў Максім,

8 "В" клас

Дыплом ІІІ ступені

Изображение

Настаўнік 

Дораш Святлана Анатольеўна

Изображение

Рашэтнікава Ксенія, 9 “Б”клас,

Дыплом  І ступені

РУСКАЯ МОВА і ЛІТАРАТУРА

Амбрушкевіч Таццяна Львоўна

Настаўнік 

Амбрушкевіч Таццяна Львоўна

Лісічкіна Дана, 11 “А” клас

Дыплом І ступені

ІНФАРМАТЫКА

Гарадзецкі Яўген Леанідавіч

Настаўнік

Гарадзецкі

Яўген Леанідавіч

Изображение

Быхаўцоў Сцяпан, 7 “В” клас

Дыплом І ступені

Изображение

Піцуха Грыгорый, 11 "Б" клас

Дыплом ІІ ступені

Сінькевіч Яраслаў,

8 “В”клас,

Дыплом ІІІ ступені

Настаўнік

Громава Наталля Аляксандраўна

Изображение

Сладзікаў Антон, 10 "Б" клас

Дыплом І ступені

PSX_20191210_103320.jpg (1118×1753)

Аўсянік Антон, 9 "А" клас

Дыплом ІІ ступені

Марозаў Максім,

8 "В" клас

Дыплом ІІІ ступені

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.