Голосование
Ці карыстаецеся Вы электроннымі падручнікамі і навучальнымі дапаможнікамі?
Всего 89 человек

Віншуем гімназістаў, пераможцаў   другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных  прадметах ў 2020/2021 н.г. сярод навучэнцаў (4-8(9) класаў)

Дата: 23 августа 2017 в 09:54, Обновлено 9 апреля в 09:35

Віншуем гімназістаў, пераможцаў   другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных  прадметах ў 2020/2021 н.г.

 сярод навучэнцаў(4-8(9) класаў) 

Русский язык и литература

Карытка Ева Андреевна

4 «Б»

Диплом 2 степени

Зинкова Таисия Анатольевна

4 «В»

Диплом 2 степени

Тилигузова Екатерина Дмитриевна

8«Б»

Диплом 2 степени

Математика

Чумак Андрей Васильевич

4 «А»

Диплом 1 степени

Быховцов Степан Вадимович

6 “В”

Диплом 2 степени

Кукушкин Иван Владиславович

5 “Б”

Диплом 3 степени

Бородавка Даниил Евгеньевич

6 “В”

Диплом 3 степени

Минич Максим Сергеевич

6“В”

Диплом 3 степени

Синькевич Ярослав Игоревич

7“А”

Диплом 3 степени

Полещук Василиса Дмитриевна

7 “Г”

Диплом 3 степени

Биология

Кноблох Инна Вячеславовна

7 ”В”

Диплом 3 степени

Обслуживающий труд

Полещук Василиса Дмитриевна

7 «Г»

Диплом 1 степени

Батищева Арина

6 «А»

Диплом 1 степени

Английский язык

Сащеко София Аркадьевна

5 «Б»

Диплом 1 степени

Храмова София Алексеевна

6“В”

Диплом 1 степени

Шкурина Евгения Ивановна

6 “В”

Диплом 1 степени

Валюшицкая Дарья Федоровна

5 «В»

Диплом 2 степени

Миканович Мария Сергеевна

6 “В”

Диплом 2 степени

Дорожок Кирилл Андреевич

7 “А”

Диплом 2 степени

Палилей Даниил Сергеевич

7 “А”

Диплом 2 степени

Скала Дарья Александровна

7 “Г”

Диплом 2 степени

Шубина Мария Евгеньевна

8 “А”

Диплом 2 степени

Васильчук Адель Александровна

9 “Б”

Диплом 2 степени

Лавренов Савелий Александрович

5 «А»

Диплом 3 степени

Мысютин Кирилл Эдуардович

5 «В»

Диплом 3 степени

Тереш Диана Александровна

8 “Б”

Диплом 3 степени

Калинина Анна Михайловна

9 “Б”

Диплом 3 степени

Белорусский язык и литература

Казак Ксения Дмитриевна

6 “В”

Диплом 1 степени

Наливайко Мария Павловна 4 “А” Диплом 2 степени

Просолович Виолетта Андреевна

5 “Б”

Диплом 2 степени

Кукушкина Янина Владиславовна

5 “Б”

Диплом 2 степени

Задесенец Марина Дмитриевна

6 “В”

Диплом 2 степени

Кноблох Инна Вячеславовна

7 “В”

Диплом 2 степени

Осадчий Федор Валерьевич

5 “Б”

Диплом 3 степени

Задесенец Ксения Дмитриевна

6 “В”

Диплом 3 степени

Физика

Дорожок Кирилл Андреевич

7 “А”

Диплом 3 степени

Решетникова Ксения Владимировна

8 “Б”

Диплом 3 степени

Человек и мир

Санкович Андрей Иванович

5 “В”

Диплом 1 степени

Юрковец Мария Алексеевна

5 “Б”

Диплом 2 степени

Сивицкий Ренат Андреевич 4 “Б” Диплом 3 степени

История

Зубарь Дарья Александровна

8 «В»

Диплом 1 степени

Миканович Мария Сергеевна

6 «В»

Диплом 3 степени

Кубарь Дарья Андреевна

9 «Б»

Диплом 3 степени

Химия 

Полещук Василиса Дмитриевна

7 «Г»

Диплом 1 степени

Физическая культура и здоровье

Мельник Иван Евгеньевич

8 «Б»

Диплом 1 степени

Альферчик Анастасия Андреевна

8 «А»

Диплом 1 степени

Хаванская Анна Вячеславовна

7 «А»

Диплом 2 степени

Бартош Даниил Сергеевич

8 «Б»

Диплом 3 степени

Бартош Екатерина Сергеевна

8 «Б»

Диплом 3 степени

Тереш Диана Александровна

8 «Б»

Диплом 3 степени

Информатика

Быховцов Степан Вадимович

6 «В»

Диплом 1 степени

Синькевич Ярослав Игоревич

7 «А»

Диплом 3 степени

Овсяник Антон Валерьевич

8 «В»

Диплом 3 степени

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.