Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Голосование
Ці карыстаецеся Вы электроннымі падручнікамі і навучальнымі дапаможнікамі?
Всего 51 человек

​Віншуем гімназістаў, пераможцаў   раённай алімпіяды па вучэбных  прадметах ў 2018/2019 н.г.  сярод (4-8(9) класаў)

Дата: 23 августа 2017 в 09:54, Обновлено 18 апреля в 08:59

Віншуем гімназістаў, пераможцаў   раённай алімпіяды

па вучэбных  прадметах ў 2018/2019 н.г.

 сярод (4-8(9) классаў) 

Удзельнік Клас Дыплом Настаўнік
Руская мова і Руская літаратура
Цяслёнак Яніна 8 “Б” Дыплом І ступені

Амбрушкевіч

Таццяна Львоўна

Брыткевіч Елізавета 8 “Б”  Дыплом ІІ ступені

Амбрушкевіч

Таццяна Львоўна

Кубар Дар’я 7 “Б” Дыплом ІІ ступені

Чаропка

Ларыса Захараўна

Калодзій Алена 7 “А” Дыплом ІІІ ступені

Чаропка

Ларыса Захараўна

Брыткевіч Ксенія 7 “Б”  Дыплом ІІІ ступені

Чаропка

Ларыса Захараўна

Рашэтнікава Ксенія 6 “В” Дыплом ІІ ступені

Амбрушкевіч

Таццяна Львоўна

Аль-Шарыфі Лейла 6 “В” Дыплом ІІІ ступені

Амбрушкевіч

Таццяна Львоўна

Трыбушэўская Крысціна 5 “Г” Дыплом ІІ ступені

Юркавец

Марына Віктараўна

Шыхалёва Марыя 5 ”Г” Дыплом ІІІ ступені

Юркавец

Марына Віктараўна

Кавалева Серафіма 4 ”А” Дыплом ІІІ ступені

Астапоўская Ганна

Іванаўна

Кісялева  Маргарыта 4 ”А” Дыплом ІІІ ступені

Астапоўская Ганна

Іванаўна

Матэматыка
Сенькіна Вераніка 7 “Б” Дыплом І ступені

Куракова

Алена Васільеўна

Чумак Крысціна 7 “Б” Дыплом ІІІ ступені

Куракова

Алена Васільеўна

Палешчук Васіліса 5 “Б” Дыплом ІІ ступені

Харытонава

Таццяна Мікалаеўна

Сінькевіч Яраслаў 5 “А” Дыплом ІІ ступені

Харытонава

Таццяна Мікалаеўна

Быхаўцоў Сцяпан 4 “А” Дыплом ІІ ступені

Астапоўская Ганна

Іванаўна

Інфарматыка
Анопа Аляксандр 8 "Б" Дыплом І ступені

Громава

Наталля Аляксандраўна

Браганец Іван 8 "Б" Дыплом ІІ ступені

Гарадзецкі

Яўген Леанідавіч

Піцуха Грыгорый 8 "Б" Дыплом ІІІ ступені

Гарадзецкі

Яўген Леанідавіч

Сладзікаў Антон 7 "Б" Дыплом ІІІ ступені

Громава

Наталля Аляксандраўна

Быхаўцоў Сцяпан 4 "А" (6) кл. Дыплом І ступені

Гарадзецкі

Яўген Леанідавіч

Аўсянік Антон 6 "В" Дыплом ІІ ступені

Громава

Наталля Аляксандраўна

Біялогія
Буслейка Павел 8 “Б” Дыплом ІІ ступені

Маціеўская

Жанна Аляксандраўна

Лісічкіна Дана 8 “Б” Дыплом ІІ ступені

Маціеўская

Жанна Аляксандраўна

Тэхнічная праца
Варабей Арцем 7 “Б” Дыплом І ступені

Папулава

Лідія Піліпаўна

Саладуха Іван 7 “Б” Дыплом ІІ ступені

Папулава

Лідія Піліпаўна

Англійская мова
Пінчук Паліна 9 “Б” Дыплом І ступені

Дубінчык

Алена Андрэеўна

Цяслёнак Яніна 8 “Б” Дыплом І ступені

Тамашук

Алеся Аляксандраўна

Моцевіч Дар’я 8 “Б” Дыплом ІІ ступені

Тамашук

Алеся Аляксандраўна

Браганец Іван 8 “Б” Дыплом ІІІ ступені

Тамашук

Алеся Аляксандраўна

Васільчук Адэль 7 “Б” Дыплом ІІ ступені

Крэпская

Таццяна Леанідаўна

Калініна Ганна 7 “Б” Дыплом ІІІ ступені

Крэпская

Таццяна Леанідаўна

Брыткевіч Ксенія 7 “Б” Дыплом ІІІ ступені

Крэпская

Таццяна Леанідаўна

Шубіна Марыя 6 ”А” Дыплом І ступені

Цяслёнак

Таццяна Віктараўна

Шышкавец Паліна 6 ”Б” Дыплом ІІ ступені

Славінская

Наталля Францаўна

Ляшчынская Ірына 6 ”Б” Дыплом ІІІ ступені

Цяслёнак

Таццяна Віктараўна

Скала Дар’я 5 “Г” Дыплом І ступені

Драздова

Наталля Леанідаўна

Даражок Кірыл 5 “А” Дыплом ІІІ ступені

Дубінчык

Алена Андрэеўна

Палілей Данііл 5 “А” Дыплом ІІІ ступені

Дубінчык

Алена Андрэеўна

Мошчын Сямён 5 “В” Дыплом ІІІ ступені

Крэпская

Таццяна Леанідаўна

Беларуская мова
Брыткевіч Елізавета 8 "Б" Дыплом І ступені

Падвойская

Ларыса Анатольеўна

Кубар Дар'я  7 "Б" Дыплом ІІ ступені

Ганчаронак

Наталля Генадзьеўна

Брыткевіч Ксенія 7 "Б" Дыплом ІІІ ступені

Ганчаронак

Наталля Генадзьеўна

Аль-Шарыфі Лейла 6 "В" Дыплом ІІ ступені

Падвойская

Ларыса Анатольеўна

Фіняк Мілана 5 "А" Дыплом ІІІ ступені

Ганчаронак

Наталля Генадзьеўна

Задзясянец Марына 4 "А" Дыплом І ступені

Астапоўская Ганна

Іванаўна

Задзясянец Ксенія 4 "А" Дыплом І ступені

Астапоўская Ганна

Іванаўна

Мікановіч Марыя 4 "Б" Дыплом ІІІ ступені

Петухова Алена

Анатольеўна

Чалавек і свет
Быхаўцоў Сцяпан 4 "А" Дыплом І ступені

Астапоўская Ганна

Іванаўна

Шкурына Яугенія 4 "Б" Дыплом ІІ ступені

Петухова Алена

Анатольеўна

Хімія
Цісленак Яніна 8 Дыплом І ступені

Альховік Наталля

Генадзьеўна

Трусевіч Аляксандра 7 Дыплом ІІІ ступені

Альховік Наталля

Генадзьеўна

Абслугоўваючая праца
Тілігузава Кацярына 6 Дыплом І ступені

Няверка Інэса

Уладзіміраўна

Палешук Васіліса 5 Дыплом ІІ ступені

Няверка Інэса

Уладзіміраўна

Баранава Эльвіра 5 Дыплом ІІІ ступені

Няверка Інэса

Уладзіміраўна

Геаграфія
Русаковіч Максім 6 Дыплом ІІ ступені

Барысенак Наталля

Віктараўна

Гісторыя
Бранавіцкі Аляксандр 9 "Б" Дыплом І ступені

Кулакова Наталля

Георгіеўна

Зубар Дар'я 6 Дыплом І ступені

Лукьяненка Наталля

Уладзімірўна

Грамадазнаўства
Пінчук Паліна 9 "Б" Дыплом ІІІ ступені

Кулакова Наталля

Георгіеўна

Фізічная культура і здароўе
Ганчарова Наталля 8 Дыплом ІІ ступені

Андрыевіч Васіль

Аляксандравіч

Нікалайчык Валянцін 8 Дыплом ІІІ ступені

Андрыевіч Васіль

Аляксандравіч

Брыткевіч Елізавета 8 Дыплом ІІІ ступені

Андрыевіч Васіль

Аляксандравіч

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.