Голосование
Ці карыстаецеся Вы электроннымі падручнікамі і навучальнымі дапаможнікамі?
Всего 89 человек

Пераможцы ІІ і ІІІ этапу рэспубліканскіх алімпіяд па вучэбных прадметах 2018/2019 н.г.

Дата: 22 ноября 2018 в 08:59, Обновлено 8 апреля в 13:58

ПЕРАМОЖЦЫ ІІ ЭТАПУ РЭСПУБЛІКАНСКІХ АЛІМПІЯД ПА ВУЧЭБНЫХ ПРАДМЕТАХ 2018/2019 н.г. 

(сінім колерам вылучаны прозвішчы навучэнцаў, якія ўвайшлі ў склад абласной каманды)

МАТЭМАТЫКА

Изображение

Настаўнік

Куракова Алена Васільеўна

Изображение

Аляксандроў Іван, 10 "Б" клас

Дыплом І ступені

Изображение

Бобр  Іван, 10 "Б" клас

Дыплом ІIІ ступені

Настаўнік

Дораш Святлана Анатольеўна

Корзун Ягор, 8 "Б" клас

Дыплом ІI ступені

БЕЛАРУСКАЯ МОВА і ЛІТАРАТУРА

Изображение

Настаўнік

Ганчаронак Наталля Генадзьеўна

Шаламіцкая Ганна, 9 "Б" клас

Дыплом І ступені

Изображение

Настаўнік

Саковіч Галіна Паўлаўна

Изображение

Асадчая Ксенія, 11 "Б" клас

Дыплом І ступені

БІЯЛОГІЯ

Маціеўская Жанна Аляксандраўна

Настаўнік

Маціеўская  Жанна Аляксандраўна 

Палілей Кацярына, 9 “Б” клас, 

Дыплом І  ступені

Изображение

Жарносенка Раман,

11 “А” клас, 

Дыплом ІІ  ступені

Варыга Паліна, 11 “Б” клас, 

Дыплом І  ступені

ФІЗІКА

Изображение

Настаўнік

Тумашык Антаніна Баляславаўна

Піцуха Грыгорый, 8 "Б" клас

Дыплом І ступені

Корзун Ягор, 8 "Б" клас

Дыплом ІІ ступені

АНГЛІЙСКАЯ МОВА

Изображение

Настаўнік

Несцерава Святлана Аляксандраўна

Изображение

Разгонаў Алег, 11 "А" клас

Дыплом І ступені

Гапановіч Антон, 10 "А" клас

Дыплом І ступені

Изображение

Настаўнік

Крэпская Таццяна Леанідаўна

Аўчарова Ганна , 11 "А" клас

Дыплом ІІ ступені

Шабуня Глеб, 10 "А" клас

Дыплом ІІ ступені

ІНФАРМАТЫКА

Изображение

Настаўнік

Громава Наталля Аляксандраўна

Изображение

Аляксандроў Іван, 10 "Б" клас

Дыплом І ступені

Анопа Аляксандр, 8 "Б" клас

Дыплом ІІ ступені

Изображение

Настаўнік

Гарадзецкі Яўгеній Леанідавіч

Русаковіч Сяргей, 11 "Б" клас

Дыплом ІІ ступені

РУСКАЯ МОВА і ЛІТАРАТУРА

Изображение

Настаўнік

Амбрушкевіч Таццяна Львоўна

Гапановіч Антон, 10 "А" клас

Дыплом І ступені

ГРАМАДАЗНАЎСТВА

Изображение

Настаўнік

Лук'яненка Наталля Уладзіміраўна

Изображение

Баброў Леанід,

10 "А" клас

Дыплом ІIІ ступені

ФІЗІЧНАЯ КУЛЬТУРА і ЗДАРОЎЕ

Настаўнік

Бруёк Анжаліка Уладзіміраўна

Пятровіч Алена,

11 "А" клас

Дыплом І ступені

 ПЕРАМОЖЦЫ ІІІ ЭТАПУ

РЭСПУБЛІКАНСКІХ АЛІМПІЯД  ПА ВУЧЭБНЫХ ПРАДМЕТАХ 2018/2019 н.г.

МАТЭМАТЫКА

Изображение

Настаўнік

Куракова Алена Васільеўна

Изображение

Аляксандроў Іван,  10 "Б" клас

Дыплом II ступені

ФІЗІЧНАЯ КУЛЬТУРА і ЗДАРОЎЕ

Изображение

Настаўнік

Бруёк Анжаліка Уладзіміраўна

Изображение

Пятровіч Алена, 11 "А" клас

Дыплом ІІІ ступені

РУСКАЯ МОВА і ЛІТАРАТУРА

Изображение

Настаўнік

Амбрушкевіч

Таццяна Львоўна

Изображение

Гапановіч Антон,

10 "А" клас

Дыплом ІІІ ступені

Гімназісты, пераможцы   другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных  прадметах ў 2018/2019 н.г.

 сярод навучэнцаў(4-8(9) классаў) 

Удзельнік Клас Дыплом Настаўнік
Руская мова і Руская літаратура
Цяслёнак Яніна 8 “Б” Дыплом І ступені

Амбрушкевіч

Таццяна Львоўна

Брыткевіч Елізавета 8 “Б”  Дыплом ІІ ступені

Амбрушкевіч

Таццяна Львоўна

Кубар Дар’я 7 “Б” Дыплом ІІ ступені

Чаропка

Ларыса Захараўна

Калодзій Алена 7 “А” Дыплом ІІІ ступені

Чаропка

Ларыса Захараўна

Брыткевіч Ксенія 7 “Б”  Дыплом ІІІ ступені

Чаропка

Ларыса Захараўна

Рашэтнікава Ксенія 6 “В” Дыплом ІІ ступені

Амбрушкевіч

Таццяна Львоўна

Аль-Шарыфі Лейла 6 “В” Дыплом ІІІ ступені

Амбрушкевіч

Таццяна Львоўна

Трыбушэўская Крысціна 5 “Г” Дыплом ІІ ступені

Юркавец

Марына Віктараўна

Шыхалёва Марыя 5 ”Г” Дыплом ІІІ ступені

Юркавец

Марына Віктараўна

Кавалева Серафіма 4 ”А” Дыплом ІІІ ступені

Астапоўская Ганна

Іванаўна

Кісялева  Маргарыта 4 ”А” Дыплом ІІІ ступені

Астапоўская Ганна

Іванаўна

Матэматыка
Сенькіна Вераніка 7 “Б” Дыплом І ступені

Куракова

Алена Васільеўна

Чумак Крысціна 7 “Б” Дыплом ІІІ ступені

Куракова

Алена Васільеўна

Палешчук Васіліса 5 “Б” Дыплом ІІ ступені

Харытонава

Таццяна Мікалаеўна

Сінькевіч Яраслаў 5 “А” Дыплом ІІ ступені

Харытонава

Таццяна Мікалаеўна

Быхаўцоў Сцяпан 4 “А” Дыплом ІІ ступені

Астапоўская Ганна

Іванаўна

Інфарматыка
Анопа Аляксандр 8 "Б" Дыплом І ступені

Громава

Наталля Аляксандраўна

Браганец Іван 8 "Б" Дыплом ІІ ступені

Гарадзецкі

Яўген Леанідавіч

Піцуха Грыгорый 8 "Б" Дыплом ІІІ ступені

Гарадзецкі

Яўген Леанідавіч

Сладзікаў Антон 7 "Б" Дыплом ІІІ ступені

Громава

Наталля Аляксандраўна

Быхаўцоў Сцяпан 4 "А" (6) кл. Дыплом І ступені

Гарадзецкі

Яўген Леанідавіч

Аўсянік Антон 6 "В" Дыплом ІІ ступені

Громава

Наталля Аляксандраўна

Біялогія
Буслейка Павел 8 “Б” Дыплом ІІ ступені

Маціеўская

Жанна Аляксандраўна

Лісічкіна Дана 8 “Б” Дыплом ІІ ступені

Маціеўская

Жанна Аляксандраўна

Тэхнічная праца
Варабей Арцем 7 “Б” Дыплом І ступені

Папулава

Лідія Піліпаўна

Саладуха Іван 7 “Б” Дыплом ІІ ступені

Папулава

Лідія Піліпаўна

Англійская мова
Пінчук Паліна 9 “Б” Дыплом І ступені

Дубінчык

Алена Андрэеўна

Цяслёнак Яніна 8 “Б” Дыплом І ступені

Тамашук

Алеся Аляксандраўна

Моцевіч Дар’я 8 “Б” Дыплом ІІ ступені

Тамашук

Алеся Аляксандраўна

Браганец Іван 8 “Б” Дыплом ІІІ ступені

Тамашук

Алеся Аляксандраўна

Васільчук Адэль 7 “Б” Дыплом ІІ ступені

Крэпская

Таццяна Леанідаўна

Калініна Ганна 7 “Б” Дыплом ІІІ ступені

Крэпская

Таццяна Леанідаўна

Брыткевіч Ксенія 7 “Б” Дыплом ІІІ ступені

Крэпская

Таццяна Леанідаўна

Шубіна Марыя 6 ”А” Дыплом І ступені

Цяслёнак

Таццяна Віктараўна

Шышкавец Паліна 6 ”Б” Дыплом ІІ ступені

Славінская

Наталля Францаўна

Ляшчынская Ірына 6 ”Б” Дыплом ІІІ ступені

Цяслёнак

Таццяна Віктараўна

Скала Дар’я 5 “Г” Дыплом І ступені

Драздова

Наталля Леанідаўна

Даражок Кірыл 5 “А” Дыплом ІІІ ступені

Дубінчык

Алена Андрэеўна

Палілей Данііл 5 “А” Дыплом ІІІ ступені

Дубінчык

Алена Андрэеўна

Мошчын Сямён 5 “В” Дыплом ІІІ ступені

Крэпская

Таццяна Леанідаўна

Беларуская мова
Брыткевіч Елізавета 8 "Б" Дыплом І ступені

Падвойская

Ларыса Анатольеўна

Кубар Дар'я  7 "Б" Дыплом ІІ ступені

Ганчаронак

Наталля Генадзьеўна

Брыткевіч Ксенія 7 "Б" Дыплом ІІІ ступені

Ганчаронак

Наталля Генадзьеўна

Аль-Шарыфі Лейла 6 "В" Дыплом ІІ ступені

Падвойская

Ларыса Анатольеўна

Фіняк Мілана 5 "А" Дыплом ІІІ ступені

Ганчаронак

Наталля Генадзьеўна

Задзясянец Марына 4 "А" Дыплом І ступені

Астапоўская Ганна

Іванаўна

Задзясянец Ксенія 4 "А" Дыплом І ступені

Астапоўская Ганна

Іванаўна

Мікановіч Марыя 4 "Б" Дыплом ІІІ ступені

Петухова Алена

Анатольеўна

Чалавек і свет
Быхаўцоў Сцяпан 4 "А" Дыплом І ступені

Астапоўская Ганна

Іванаўна

Шкурына Яугенія 4 "Б" Дыплом ІІ ступені

Петухова Алена

Анатольеўна

Хімія
Цісленак Яніна 8 Дыплом І ступені

Альховік Наталля

Генадзьеўна

Трусевіч Аляксандра 7 Дыплом ІІІ ступені

Альховік Наталля

Генадзьеўна

Абслугоўваючая праца
Тілігузава Кацярына 6 Дыплом І ступені

Няверка Інэса

Уладзіміраўна

Палешук Васіліса 5 Дыплом ІІ ступені

Няверка Інэса

Уладзіміраўна

Баранава Эльвіра 5 Дыплом ІІІ ступені

Няверка Інэса

Уладзіміраўна

Геаграфія
Русаковіч Максім 6 Дыплом ІІ ступені

Барысенак Наталля

Віктараўна

Гісторыя
Бранавіцкі Аляксандр 9 "Б" Дыплом І ступені

Кулакова Наталля

Георгіеўна

Зубар Дар'я 6 Дыплом І ступені

Лукьяненка Наталля

Уладзімірўна

Грамадазнаўства
Пінчук Паліна 9 "Б" Дыплом ІІІ ступені

Кулакова Наталля

Георгіеўна

Фізічная культура і здароўе
Ганчарова Наталля 8 Дыплом ІІ ступені

Андрыевіч Васіль

Аляксандравіч

Нікалайчык Валянцін 8 Дыплом ІІІ ступені

Андрыевіч Васіль

Аляксандравіч

Брыткевіч Елізавета 8 Дыплом ІІІ ступені

Андрыевіч Васіль

Аляксандравіч

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.