Голосование
Ці карыстаецеся Вы электроннымі падручнікамі і навучальнымі дапаможнікамі?
Всего 90 человек

ВІНШУЕМ ПЕРАМОЖЦАЎ ІІ ЭТАПУ РЭСПУБЛІКАНСКАЙ АЛІМПІЯДЫ ПА ВУЧЭБНЫХ ПРАДМЕТАХ 2020/2021 Н.Г.

Дата: 25 ноября 2020 в 11:11, Обновлено 11 декабря 2020 в 16:52

ПЕРАМОЖЦЫ ІІ ЭТАПУ РЭСПУБЛІКАНСКІХ АЛІМПІЯД ПА ВУЧЭБНЫХ ПРАДМЕТАХ 2020/2021 н.г. 

ФІЗІКА

Настаўнік Молчан Ж.В.

Изображение

Піцуха Грыгорый, 10 "Б" клас

Дыплом ІІІ ступені

ГІСТОРЫЯ

Настаўнік 

Лукьяненка Н. У.

Бранавіцкі Аляксандр,  11 “А” клас,

Дыплом І ступені

БЕЛАРУСКАЯ МОВА і ЛІТАРАТУРА

Изображение

Настаўнік 

Ганчаронак Н. Г.

Палілей Екацярына, 11 “А” клас,

Дыплом І ступені

ФІЗІЧНАЯ КУЛЬТУРА і ЗДАРОЎЕ

Андрыевіч Васілій Аляксандравіч

Настаўнік

Андрыевіч В. А.

Ганчарова Наталля, 

10 "А" клас, 

Ддыплом І ступені

 

Сяменава Ганна Дзмітрыеўна,

9 "А" клас,

 Дыплом ІІІ ступені

Шылец Аляксандр Віктаравіч

Настаўнік

Шылец А. В.

Бранавіцкі Уладзіслаў, 11 "А" клас

Дыплом ІІІ ступені

Изображение

Настаўнік

 Бруёк А. У.

Грыгарчук Валерыя, 10 "Б", 

Дыплом ІІ ступені

МАТЭМАТЫКА

Настаўнік 

Дораш С.А.

Рашэтнікава Ксенія, 8 “Б”клас,

Дыплом  І ступені

Куракова Алена Васільеўна

Настаўнік 

Куракова А. В.

Зэйдэль Анастасія, 9 “Б”клас,

Дыплом  ІІ ступені

АНГЛІЙСКАЯ МОВА

Тамашук Алеся Аляксандраўна

Настаўнік

Тамашук А.А.

Моцевіч Дар'я, 10 "Б" клас,

Дыплом  І ступені

Кузіна Галіна Аляксееўна

Настаўнік

Кузіна Г. А.

Изображение

Піцуха Грыгорый, 10 "Б" клас

Дыплом ІІ ступені

Дубiнчык Алена Андрэеўна

Настаўнік

Дубінчык А. А.

Изображение

Пінчук Паліна, 11 “А” клас

Дыплом ІІ ступені

ПРАЦОЎНАЕ НАВУЧАННЕ

Няверка Інэса Уладзіміраўна

Настаўнік

Няверка І. У.

Сенькіна Вераніка, 9 "Б" клас,

Дыплом ІІ ступені

АСТРАНОМІЯ

Тумашык Антаніна Баляславаўна

Настаўнік

Тумашык А.Б.

Леонаў Арцем, 11 "А" клас,

Дыплом ІІІ ступені

ГРАМАДАЗНАЎСТВА

Настаўнік 

Лукьяненка Н. У.

Изображение

Пінчук Паліна, 11 “А” клас

Дыплом ІІ ступені

РУСКАЯ МОВА і ЛІТАРАТУРА

Амбрушкевіч Таццяна Львоўна

Настаўнік 

Амбрушкевіч Т. Л.

Лісічкіна Дана, 10 “А” клас

Дыплом І ступені

Юркавец Марына Віктараўна

Настаўнік 

Юркавец М.В.

Калодзій Алена, 9 "А" клас,

Дыплом ІІІ ступені

Чаропка Ларыса Захараўна

Настаўнік 

Чаропка Л. З.

Кубар Дар'я, 9 "Б" клас,

Дыплом ІІІ ступені

ІНФАРМАТЫКА

Гарадзецкі Яўген Леанідавіч

Настаўнік

Гарадзецкі Я.Л.

Изображение

Быхаўцоў Сцяпан, 6 “В” клас

Дыплом І ступені

Настаўнік

Громава Н.А.

Анопа Аляксандр, 10 "Б" клас

Дыплом ІІІ ступені

Сладзікаў Антон, 9 "Б" клас

Дыплом ІІІ ступені

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.