Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Голосование
Ці карыстаецеся Вы электроннымі падручнікамі і навучальнымі дапаможнікамі?
Всего 51 человек

Пераможцы алімпіяд па гадах

Дата: 17 ноября 2018 в 13:18, Обновлено 29 марта в 11:09

ПЕРАМОЖЦЫ АЛІМПІЯД

Па гадам

1999-2000

2000-2001

2001-2002

2002-2003

2003-2004

2004-2005

2005-2006

2006-2007

2007-2008

2008-2009

2009-2010

2010-2011

2011-2012

2012-2013

2013-2014

2014-2015

2015-2016

2016-2017

2017-2018

1999-2000 нав. г.

Пераможцы і прызёры раённых алімпіяд

Артамонаў  Дзмітрый 3 месца па матэматыцы настаўнік Жыгадла А. Л.

Пераможцы і прызёры абласных алімпіяд 1999-2000 нав. г.

У абласных алімпіадах прымалі ўдзел 16 вучняў.

Аўсянік Віталь дыплом 1 ступені па інфарматыцы настаўнік Мартыненка А. Ф.

Мірончык Юлія дыплом 3 ступені па англійскай мове настаўнік Вікторчык Н. І.

Кузьміч Наталля дыплом 3 ступені па французкай мове настаўнік Касько С. І.

Удзел у вочна-завочнай алімпіядзе па матэматыцы:

Шырокі Андрэй  дыплом 3 ступені настаўнік Жыгадла А. Л.

Артамонаў  Дзмітрый дыплом 3 ступені настаўнік Жыгадла А. Л.

 <Звярнуцца

2000-2001 нав. г.

Пераможцы і прызёры раённых алімпіяд

Руская мова:

Плахоціна Кацярына 10 клас 1 месца настаўнік Амбрушкевіч Т. Л.

Мірончык Юлія 11 клас 2 месца настаўнік Данілава Н. П.

Гісторыя:

Скітовіч Вера 11 клас 3 месца настаўнік Гоцін М. Я.

Інфарматыка:

Мартыненка Вольга 9 клас 2 месца настаўнік Мартыненка А. Ф.

Аўсянік Віталь 10 клас 2 месца настаўнік Мартыненка А. Ф.

Фізіка:

Артамонаў Дзмітрый 9 клас 1 месца настаўнік Дзюбенка С. В.

Недасекін Уладзіслаў 9 клас 2 месца настаўнік Дзюбенка С. В.

Шакель Аляксей 10 клас 3 месца настаўнік Дзюбенка С. В.

Хічэўскі Сяргей 11 клас 3 месца настаўнік Новікава Э. З.

Геаграфія:

Паркалава Вольга 10 клас 1 месца настаўнік Герасюкевіч І. С.

Дрывіцкі Віталь 11 клас 2-3 месца настаўнік Герасюкевіч І. С.

Кузьміч дзяніс 11 клас 2-3 месца настаўнік Герасюкевіч І. С.

Бараноўская Наталля 9 клас 2 месца настаўнік Герасюкевіч І. С.

Англійская мова:

Мірончык Юлія 11 клас 1 месца настаўнік Вікторчык Н. І.

Маслоўская Ганна 11 клас 2 месца настаўнік Вікторчык Н. І.

Альховік Яўгенія 11 клас 3 месца настаўнік Вікторчык Н. І.

Плахоціна Кацярына 10 клас 2 месца настаўнік Хаміцэвіч Ж. Н.

Французкая мова:

Чарнышэвіч Крысціна 11 клас 1 месца настаўнік Касько С. І.

Дрывіцкая Ірына 11 клас 2 месца настаўнік Тарасік А. В.

Касько Аляксандр 11 клас 3 месца настаўнік Касько С. І.

Бычанок Надзея 11 клас  3 месца настаўнік Касько С. І.

Парамонава Ганна 10 клас 1 месца настаўнік Славінская Н. Ф.

Батура Вікторыя 10 клас 2 месца настаўнік Славінская Н. Ф.

Невядомская Таццяна 10 клас 3 месца настаўнік Славінская Н. Ф.

Беларуская мова:

Ганчар Крысціна 9 клас 1 месца настаўнік Яфрэменка Г. У.

Карлюк Таццяна 9 клас 2 месца настаўнік Вікторчык М. Ф.

Гуцала Марыя 11 клас 2 месца настаўнік Вікторчык М. Ф.

Матэматыка :

Артамонаў Дзмітрый 9 клас 1 месца настаўнік Жыгадла А. Л.

Шырокі Андрэй  3 месца  настаўнік Жыгадла А. Л.

Пераможцы і прызёры абласных алімпіяд

2000-2001 нав. г.

У абласных алімпіадах прымалі ўдзел 17 вучняў.

Артамонаў Дзмітрый 9 клас заахвочвальны прыз па фізіцы настаўнік Дзюбенка С. В.

Ганчар Крысціна 9 клас дыплом 3 ступені па беларускай мове настаўнік Яфрэменка Г. У.

Мірончык Юлія 11 клас дыплом 2 ступені па англійскай мове настаўнік Вікторчык Н. І.  Маслоўская Ганна 11 клас заахвочвальны прыз па англійскай мове настаўнік Вікторчык Н. І.

28 прызавых месцаў на раённых алімпіадах.

месцы і заахв. прыза на абласных алімпіадах.

62 вучня прынялі ўдзел ў матэматыным конкурсе “Кенгуру” – 9 прызавых месцаў.

Шырокі Андрэй прыняў удзел у 2000 годзе ў 5-ай міжнароднай навуковай канферэнцыі,

прысвечанай памяці акадэміка С. Н. Бернштэйна па матэматыцы ў г. Санкт-Пецярбургу (Расія).

Казлоўскі Аляксей і Недасекін Уладзіслаў у 2000 г. удзельнічалі ў 5-ай рэспубліканскай

канферэнцыі школьнікаў і ў конкурсе “БелЮніёр 2000”

 <Звярнуцца

2001-2002 нав. г.

Пераможцы і прызёры раённых алімпіяд 

Руская мова:

Быліна Анастасія 9 клас 1 месца настаўнік Амбрушкевіч Т. Л.

Клімко Кацярына 11 клас 2 месца настаўнік Амбрушкевіч Т. Л.

Цуцкова Марына 11 клас 3 месца настаўнік Амбрушкевіч Т. Л.

Інфарматыка:

Аўсянік Віталь 11 клас 1 месца настаўнік Мартыненка А. Ф.

Чыгалейчык Ганна 11 клас 2 месца настаўнік Новікава Э. З.

Геаграфія:

Пацкевіч Вольга 10 клас 1 месца настаўнік Герасюкевіч І. С.

Жлобіч Артур 10 клас 2 месца настаўнік Герасюкевіч І. С.

Кубар Надзея 11 клас 1 месца настаўнік Герасюкевіч І. С.

Чаропка Дзмітрый клас 3 месца настаўнік Герасюкевіч І. С.

Англійская мова:

Мычко Марыя 10 клас 1 месца настаўнік Маслоўская Л. Г.

Сівухіна Ганна 10 клас 2 месца настаўнік Адзінцова Н. М.

Лабанава Таццяна 10 клас 3 месца настаўнік Адзінцова Н. М.

Плахоціна Кацярына 11 клас 1 месца настаўнік Хаміцэвіч Ж. Н.

Французкая мова:

Карлюк Таццяна 10 клас 1 месца настаўнік Тарасік А. В.

Шарыкіна Анастасія 10 клас 2 месца настаўнік Абмоіна Т. С.

Пузік Вольга 10 клас 3 месца настаўнік Тарасік А. В.

Парамонава Ганна 11 клас 1 месца настаўнік Славінская Н. Ф.

Батура Вікторыя 11 клас 2 месца настаўнік Славінская Н. Ф.

Невядомская Таццяна 11 клас 3 месца настаўнік Славінская Н. Ф.

Беларуская мова:

Аляшкевіч Наталля 9 клас 1 месца настаўнік Яфрэменка Г. У.

Баранава Дар’я 9 клас 2 месца настаўнік Яфрэменка Г. У.

Ганчар Крысціна 10 клас 1 месца настаўнік Вікторчык М. Ф.

Карлюк Таццяна 10 клас 2 месца настаўнік Вікторчык М. Ф.

Лабанава Таццяна 10 клас 3 месца настаўнік Вікторчык М. Ф.

Матэматыка:

Шырокі Андрэй  1 месца  настаўнік Жыгадла А. Л.

Еўсеенка Яўген 7 клас 3 месца настаўнік Трусевіч А. П.

Качура Юлія 8 клас 3 месца настаўнік Гарунова А. А.

Прызёры абласных алімпіяд 2001-2002 нав. г.

У абласных алімпіадах прымалі ўдзел 10 вучняў.

4 вучні ў дзесятцы лепшых.

Аўсянік Віталь 11 клас заахвочвальны прыз па інфарматыцы настаўнік Мартыненка А. Ф.

 <Звярнуцца

 2002-2003 нав. г.

Пераможцы і прызёры раённых алімпіяд

Руская мова:

Сашына Вольга 9 клас 1 месца настаўнік Чаропка Л. З.

Быліна Анастасія 10 клас 1 месца настаўнік Амбрушкевіч Т. Л.

Інфарматыка:

Алешка Алег 9 клас 1-3 месца настаўнік Мартыненка А. Ф.

Гайдай Кірыл 9 клас 1-3 месца настаўнік Мартыненка А. Ф.

Шышкавец Ілля 9 клас 1-3 месца настаўнік Мартыненка А. Ф.

Казлоўскі Аляксей 11 клас 3 месца настаўнік Мартыненка А. Ф.

Геаграфія:

Куцечка Ганна 9 клас 2 месца настаўнік Герасюкевіч І. С.

Матэматыка:

Ефімовіч Сяргей 11 клас 3 месца настаўнік Трусевіч А. П.

Грышановіч Аляксандр 7 клас 2 месца настаўнік Куракова А. В.

Англійская мова:

Аляшкевіч Наталля 10 клас 2-3 месца настаўнік Дубінчык А. А.

Сівухіна Ганна 11 клас 2 месца настаўнік Адзінцова Н. М.

Мычко Марыя 11 клас 3 месца настаўнік Маслоўская Л. Г.

Французкая мова:

Карлюк Таццяна 11 клас 1 месца настаўнік Тарасік А. В.

Шарыкіна Анастасія 11 клас 2 месца настаўнік Абмоіна Т. С.

Лабанава Таццяна 11 клас 3 месца настаўнік Тарасік А. В.

Мацюхова Аляксандра 10 клас 1 месца настаўнік Абмоіна Т. С.

Багамаз Аляксандра 10 клас 2 месца настаўнік Нікіціна І. С.

Белахвост Марыя 10 клас 3 месца настаўнік Славінская Н. Ф.

Беларуская мова:

Ленёва Алеся 9 клас 2 месца настаўнік Яфрэменка Г. У.

Фізіка:

Недасекін Уладзіслаў 11 клас 3 месца настаўнік Новікава Э. З.

Цвірко Андрэй 10 клас 3 месца настаўнік Шыраева Г. М.

Казлоўскі Аляксей 11 клас 1 месца настаўнік Новікава Э. З.

Пераможцы і прызёры абласных алімпіяд 2002-2003 нав. г.

Грышановіч Аляксандр 7 клас 1 месца па матэматыцы настаўнік Куракова А. В.

Карлюк Таццяна 11 клас 3 месца па фракцузкай мове настаунік Тарасік А. В.

Мычко Марыя 11 клас заахвочвальны прыз па англійскай мове настаўнік Маслоўская Л. Г.

Сівухіна Ганна 11 клас заахвочвальны прыз па англійскай мове настаўнік Адзінцова Н. М.

У конкурсе “Русский медвежонок” атрымалі 12 прызоў.

Забаўская Дар’я 3 клас 1 месца ў рэспубліцы ў конкурсе “Русский медвежонок”.

   <Звярнуцца

2003-2004 нав. г.

Пераможцы і прызёры раённых алімпіяд 

Руская мова:

Гіркоўская Анастасія 9 клас 1 месца настаўнік Пірагіус Г. Д.

Сашына Вольга 10 клас 1 месца настаўнік Данілава Н. П.

Быліна Анастасія 11 клас 1 месца настаўнік Амбрушкевіч Т. Л.

Гісторыя:

Драздоў Яўген 11 клас 2 месца настаўнік Лук’яненка Н. В.

Біялогія:

Пацкевіч Яўген 9 клас 2 месца настаўнік Альховік Н. Г.

Бабраўнічая Кацярына 10 клас 2 месца настаўнік Маціеўская Ж . А.

Матэматыка:

Грышановіч Аляксандр 8 клас 1 месца настаўнік Жыгадла А. Л.

Зарэцкі Аляксандр 8 клас 3-4 месца настаўнік Жыгадла А. Л.

Драздоў Яўген 11 клас 3 месца настаўнік Гарунова А. А.

Геаграфія:

Куцечка Ганна 10 клас 3 месца настаўнік Герасюкевіч І. С.

Англійская мова:

Несцерава Вераніка 10 клас 1 месца настаўнік Несцерава С. А.

Марчанка Марына 10 клас 2 месца настаўнік Зосімава Т. М.

Аляшкевіч Наталля 11 клас 1 месца настаўнік Дубінчык А. А.

Французкая мова:

Абмоін Арцём 10 клас 1 месца настаўнік Абмоіна Т. С.

Пархамовіч Аксана 10 клас 2 месца настаўнік Абмоіна Т. С.

Чарапко Міхаіл 11 клас 1 месца настаўнік Славінская Н. Ф.

Багамаз Аляксандра 11 клас 2 месца настаўнік Нікіціна І. С.

Мацюхова Віялета 11 клас 3 месца настаўнік Абмоіна Т. С.

Фізіка:

Цвірко Андрэй 11 клас 2 месца настаўнік Новікава Э. З.

Беларуская мова:

Аляшкевіч Наталля 11 клас 1 месца настаўнік Вікторчык М. Ф.

Баранава Дар’я 11 клас 2 месца настаўнік Вікторчык М. Ф.

Качура Юлія 10 клас 3 месца настаўнік Ганчаронак Н. Г.

Хімія:

Бабраўнічая Кацярына 10 клас 2 месца настаўнік Шырокая Т. Ф.

Пераможцы і прызёры абласных алімпіяд 2003-2004 нав. г.

Грышановіч Аляксандр 8 клас дыплом 3 ступені на абласной алімпіядзе настаўнік Жыгадла А. Л.

 <Звярнуцца

2004-2005 нав. г.

Пераможцы і прызёры раённых алімпіяд 

Астраномія:

Гайдай Кірыл 11 клас 3 месца настаўнік Тумашык Т. Б.

Англійская мова:

Маркава Алена 10 клас 1 месца

Качура Юлія 11 клас 2 месца

Дубінчык Кацярына 10 клас 3 месца

Хімія:

Туміловіч Аляксандра 11 клас 1 месца

Літвінава Вольга 9 клас 1 месца

Беларуская мова:

Марчанка Марына 11 клас 2 месца

Кірдун Марыя 9 клас 2 месца

Геаграфія:

Санковіч Дар’я 11 клас 2 месца

Зарэцкі Аляксандр 9 клас 3 месца

Французкая мова:

Абмоін Арцём 11 клас 1 месца

Пархамовіч Аксана 11 клас 2 месца

Шульгіна Анастасія 11 клас 3 месца

Хазяінаў Уладзімір 10 клас 2 месца

Матэматыка:

Грышановіч Аляксандр 9 клас 1 месца

Руская мова:

Сашына Вольга 11 клас 1 месца

Качура Юлія 11 клас 2 месца

Гіркоўская Анастасія 10 клас 1 месца

18 вучняў сталі прызёрамі раённых алімпіяд.

Пераможцы і прызёры абласных алімпіяд 2004-2005 нав. г.

У абласных алімпіядах удзельнічала 11 гімназістаў.

Кірдун Марыя 9 клас  дыплом 2 ступені па беларускай мове настаўнік Вікторчык М. Ф.

Грышановіч Аляксандр 9 клас дыплом 2 ступені па матэматыцы настаўнік Жыгадла А. Л.

Гайдай Кірыл 11 клас дыплом 3 ступені па астраноміі настаўнік Тумашык Т. Б.

Прызёры рэспубліканскіх алімпіяд 2004-2005 нав. г.

Кірдун Марыя 9 клас  дыплом 2 ступені па беларускай мове настаўнік Вікторчык М. Ф.

Грышановіч Аляксандр 9 клас дыплом 3 ступені па матэматыцы настаўнік Жыгадла А. Л

Алімпіяда “Россия и Белорусь: историческая и духовная общность”

Бабращничая Кацярына 11 клас дыплом па аратарскаму майстэрству настаўнікі Лук’яненка Н. В., Данілава Н. П.

  <Звярнуцца

2005 /2006 н.г.

У 2004-2005 н. г. пераможцамі раённых алімпіяд стала 18 вучняў, абласных – 3, рэспубліканскіх – 2.

Таксама гімназісты з’яўляюцца пераможцамі ў конкурсе навукова-даследчых работ: у 2004-2005 н. г. у раённых конкурсах пераможцамі сталі 7 вучняў; у абласных – 2 вучні; у міжнародных – 1 вучань.

Неаднаразова вучні гімназіі займалі прызавыя месцы ў раённых конкурсах сачыненняў.

За час існавання гімназія падрыхтавала і выпусціла 506 вучняў з сярэдняй адукацыяй, з іх – 72 медалісты (41 – з залатым медалём, 31 – з сярэбраным). Амаль кожны год 75% выпускнікоў паступаюць у вядучыя вышэйшыя навучальныя ўстановы рэспублікі.

На працягу 8 год у гімназіі паспяхова працуе навукова-даследчае таварыства “Пошук”, якое аб’ядноўвае 167 вучняў X-XI класаў.

У гонар нашых гімназістаў, пераможцаў міжнароднага конкурса навукова-даследчых работ па матэматыцы Сінькевіча Максіма і Яўсеенкі Яўгена, вучняў 11 класа, названы астэроіды, адкрытыя ў 2005 годзе ў лабараторыі імя Лінкальна ў Кліўлендзе.

На працягу 2-х апошніх год вучні гімназіі ўдзельнічаюць у міжнароднай дзіцяча-юнацкай канферэнцыі.

На базе Асіповіцкай беларускай гімназіі пастаянна арганізоўваюцца раённыя, абласныя семінары па праблемах інавацыйнай дзейнасці гімназіі.

 <Звярнуцца

2006-2007 н. г.

Вынікі раённых прадметных алімпіяд:

Усяго  - 23 месца

І месца – 11 вучняў

ІІ месца – 5 вучняў

ІІІ месца  - 7 вучняў

Вынікі абласной прадметнай алімпіяды:

Прынялі удзел 14 гімназістаў

Дыпломы ІІІ ступені атрымалі:

Абражэвіч Анастасія па  беларускай мове Настаўніца  Вікторчык М.Ф.

Салоха  Крысціна па  працоўнаму навучанню Настаўніца  Няверка І.У.

Шарамет Арцём па  інфарматыцы Настаўніца  Громава Н.А.

Шапіра Наталля па  беларускай мове Настаўніца  Саковіч Г.П.

 <Звярнуцца

2007-2008 н.г.

Вынікі раённых прадметных алімпіяд:

Усяго  - 18  месцаў

І месца – 7 вучняў

ІІ месца – 8 вучняў

ІІІ месца  - 3 вучняў

Вынікі абласной прадметнай алімпіяды:

Булойчык Аляксей Дыплом І ступені па  матэматыцы Настаўніца:  Куракова А.В.

Салоха  Крысціна Дыплом І ступені па  працоўнаму навучанню Настаўніца:  Няверка І.У.

Шэрэмет Арцём Дыплом ІІ ступені па  інфарматыцы  Настаўніца:  Громава Н.А.

Краўцоў ЯгорДыплом ІІІ ступені па  хіміі  Настаўніца:  Альховік Н. Г.

Вынікі рэспубліканскай  прадметнай алімпіяды:

Салоха  Крысціна Дыплом І ступені па  працоўнаму навучанню Настаўніца:  Няверка І.У.

Булойчык Аляксей Дыплом ІІІ ступені па  матэматыцы Настаўніца:  Куракова А.В.

Шэрэмет Арцём  заахвочвальны ліст  па  інфарматыцы  Настаўніца:  Громава Н.А.

 <Звярнуцца

2008-2009 н.г.

Вынікі раённых прадметных алімпіяд:

Англ. мова:  Грыбок Кацярына  9 кл.  1 месца

Моцевіч Ірына 9 кл.  3 месца

Біялогія: Прановіч Анастасія 9 кл. 3 месца

Матэматыка: Булойчык Аляксей 9 кл. 1 месца

Кісялеў Сяргей 8 кл. 2 месца

Руская мова: Лучанок Таццяна 11 кл. 3 месца

Вынікі абласной прадметнай алімпіяды:

Булойчык Аляксей Дыплом ІII ступені па  матэматыцы Настаўніца:  Куракова А.В.

 <Звярнуцца

2009-2010 н.г.

Вынікі раённых прадметных алімпіяд:

Матэматыка: Булойчык Аляксей 10 кл. 1 месца

Кісялеў Сяргей 9 кл. 1 месца

Рэпкін Стас 11  кл. 1 месца

Руская мова: Баброўнік Ганна 11 кл. 1 месца

Англ. мова: Моцевіч Ірына 10 кл. 1 месца

Вынікі абласной прадметнай алімпіяды:

Кісялеў Сяргей  Дыплом ІI ступені па  матэматыцы Настаўніца:  Жыгадла А.Л.

Баброўнік Ганна  Дыплом ІІI ступені па  рускай мове

Моцевіч Ірына  Пахвальны  водгук  па англійскай мове

Вынікі рэспубліканскай  прадметнай алімпіяды:

Кісялеў Сяргей  пахвальны  водгук  Настаўніца:  Жыгадла А.Л.

 <Звярнуцца

2010-2011 н.г.

Вынікі раённых прадметных алімпіяд:

Матэматыка: Булойчык Аляксей 11 кл. 1 месца

Кісялеў Сяргей 10 кл. 1 месца

Куракоў Валерый 10  кл. 2 месца

Беларуская мова: Чорная В.  9 кл. 2 месца

Самусва Г.  11 кл. 2 месца

Гісторыя: Дубінчык Н. 10 кл. 1 месца

Каханоўскі Г. 11 кл. 1 месца

Англ. мова: Моцевіч І. 11 кл. 1 месца

Бугар К. 10 кл. 1 месца

Руская мова: Пахомава К. 9 кл. 1 месца

Шуцько В. 10 кл. 1 месца

Моцевіч І. 11 кл. 3 месца

Хімія: Чорная В. 9 кл. 1 месца

Інфарматыка: Булойчык А. 11 кл. 2 месца

Грамадазнаўства: Івановіч К. 10 кл. 1 месца

Ілюціна А. 11 кл 2 месца

Біялогія: Чорная В. 9 кл. 1 месца

Працоўнае навуч.: Налівайка В. 11 кл. 2 месца

Фізіка: Булойчык А. 11 кл. 1 месца

Вынікі абласной прадметнай алімпіяды:

Дыпломы II ступені:

1) Кісялеў Сяргей - матэматыка, настаўнік Жыгадла А. Л.;

2) Пахомава Каця – руская мова і літаратура, настаўнік Амбрушкевіч Т. Л.;

3) Чорная Віялета - біялогія, настаўнік Маціеўская Ж. А.

Дыпломы  III  ступені:

1) Дубінчык Нікіта - гісторыя, настаўнік Гоцін М. Я.;

2) Булойчык Аляксей - матэматыкаа, настаўнік Куракова Е. В.

Вынікі рэспубліканскай  прадметнай алімпіяды:

Дыплом І ступені:

Чорная Віялета -  біялогія, настаўнік  Маціеўская Ж. А.

<Звярнуцца

2011-2012 н.г.

Вынікі раённых прадметных алімпіяд:

па матэматыцы – Скавыш Максім, 11 "В" (настаўнік  Жыгадла А.Л.) - 1 месца;

па англійскай мове – Бугар Крысціна, 11 "В" (настаўнік  Лычкоўская Т.В.) - 2 месца;

па англійскай мове – Шылец Анастасія, 11 "А" (настаўнік  Кузіна Г. А.) - 2 месца;

па грамадазнаўству – Івановіч Крысціна, 11 "Б" (настаўнік  Гоцін М.Я.) - 2 месца;

па рускай мове – Пахомава Кацярына, 10 "А" (настаўнік  Амбрушкевіч Т.Л.) - 2 месца;

па рускай мове – Шуцько Валерыя, (настаўнік  Данілава Н.П.) - 2 месца;

па хіміі – Цясленак Аляксандр, 9 "А" (настаўнік  Шырокая Т.Ф.) - 2 месца;

па інфарматыцы – Жлобіч Ягор, 9 "Г" (настаўнік  Громава Н. А.) - 3 месца;

па працоўнаму навучанню (дзяўчынкі) – Тарасавіч Анастасія, 9 "Г" (настаўнік  Няверка І.У.)- 3 месца.

Вынікі абласной прадметнай алімпіяды:

Дыплом  III  ступені:

па англійскай мове – Бугар Крысціна, 11 "В" (настаўнік  Лычкоўская Т.В.);

па рускай мове – Пахомава Кацярына, 10 "А" (настаўнік  Амбрушкевіч Т.Л.) - пахвальны  водгук.

<Звярнуцца

2012-2013 н.г.

Вынікі раённых прадметных алімпіяд:

Геаграфія: І месца- Круцілін Канстанцін, 10 “ В “ клас, настаўнік Барысенак Н.В.

Матэматыка: І месца- Балвановіч Аляўціна, 8 “ Б  “ клас, настаўнік Куракова А.В.

Гісторыя: І месца -  Чорны Барыс,   9 “Г”  клас, настаўнік Лук’яненка Н.У.

Працоўнае навучанне (дзяўчынкі): І месца -  Батура Паліна,   8 “В”  клас, настаўнік Няверка І.У.

Грамадазнаўства: І месца -  Багуславец Уладзіслаў,   10 “В”  клас, настаўнік Гоцін М.Я.

Біялогія: І месца -  Цішкевіч Таццяна,   11“А”  клас, настаўнік Маціеўская Ж.А.

Руская мова:   ІІ месца - Віткоўская Кацярына, 11 "А" клас, настаўнік Амбрушкевіч Т.Л.

Фізіка:   ІІ месца - Булойчык Ганна, 9 "В" клас, настаўнік Тумашык А.Б.

Геаграфія: ІІ месца - Гапаненка Ягор, 9 "В" клас, настаўнік Барысенак Н.В.

                     Матэматыка:   ІІ месца- Пінчук Уладзіслаў, 10 “В” клас,  настаўнік Гарбайчук Л.А.                      

Беларуская мова і літаратура: ІІ месца – Чэчат Арцем, 10 “В” клас, настаўнік Вікторчык М.Ф.

Працоўнае навучанне (хлопчыкі): ІІ месца -  Міхадзюк Аляксей,   10 “В”  клас, настаўнік Папулава Л.Ф.

Беларуская мова і літаратура:  ІІІ месца- Еўдакімовіч Анастасія, 9 “ А“ клас, настаўнік Вікторчык М.Ф. 

Матэматыка: ІІІ месца- Булойчык Ганна , 9 “ В “ клас, настаўнік Дораш С.А.   

Англ. мова: ІІІ месца- Церабільнік Дар'я , 10 “ Б “ клас, настаўнік Кузіна Г.А. 

Англ. мова: ІІІ месца- Чыгілейчык Дар'я , 11 “ А “ клас, настаўнік Кузіна Г.А. 

Геаграфія: ІІІ месца - Цвірко  Уладзіслаў, 10 "В" клас, настаўнік Барысенак Н.В.

Вынікі абласных прадметных алімпіяд:

 Дыплом І ступені па гісторыі -  Чорны Барыс,   9 “Г”  клас, настаўнік Лук’яненка Н.У.

Дыплом ІІ ступені  па рускай мове - Віткоўская Кацярына, 11 "А" клас, настаўнік Амбрушкевіч Т.Л.

Дыплом ІІІ ступені  па матэматыцы - Балвановіч Аляўціна, 8 “ Б  “ клас, настаўнік Куракова А.В.

            Дыплом ІІІ ступені па фізіцы - Булойчык Ганна, 9 "В" клас, настаўнік Тумашык А.Б.

Дыплом ІІІ ступені па геаграфіі - Цвірко  Уладзіслаў, 10 "В" клас, настаўнік Барысенак Н.В.

 Пахвальны водгук па працоўнаму  навучанню (дзяўчынкі) -  Батура Паліна,   8 “В”  клас, настаўнік Няверка І.У.     

Вынікі рэспубліканскай  прадметнай алімпіяды:

Дыплом І ступені:

Чорны Барыс -  гісторыя, настаўнік Лук’яненка Н.У.

<Звярнуцца

2013/2014 н.г.

Вынікі раённых прадметных алімпіяд:

Ф.И.О.участника

Класс, курс

Учреждение образования

Занятое место

Ф.И.О. учителя

трудовое обучение (технический труд) – 07.12.2013

1

Михадюк Алексей Геннадьевич

11

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

3

Папулова

Лидия Филипповна

          математика– 30.11.2013

2.

Шухова Анастасия Сергеевна

8

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

1

Жигадло

Оксана Леонидовна

3.

Булойчик Анна Сергеевна

10

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

2

Дорош

Светлана Анатольевна

4.

Пинчук Владислав Иванович

11

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

2

Гарбайчук Лариса Александровна

трудовое обучение (обслуживающий труд) – 7-8.12.2013г.

5.

Батура Полина Сергеевна

9

ГУО «Гимназия г.Осиповичи»

1

Неверко Инесса Владимировна

     химия – 30.11-01.12.2013г.

6.

Жордочкина Виктория Викторовна

10

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

3

Широкая Татьяна Федоровна


 

7.

Тесленок Александр Владимирович

11

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

1

Широкая Татьяна Федоровна

8. Казенков Александр Валерьевич

9

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

3

Широкая Татьяна Федоровна

     русский язык и литература – 26-27.11.2011г.

9.

Бондарь Диана Васильевна

9

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

1

Амбрушкевич Татьяна Львовна

10.

Балванович Алевтина Сергеевна

9

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

1

Амбрушкевич Татьяна Львовна

11.

Ласоцкая Мария Владимировна

10

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

3

Данилова Нина Петровна

      информатика – 14.12.2013г.

12.

Тройчук Антон Сергеевич

11

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

3

Громова Наталья Александровна

      белорусский язык и литература – 07-08.12.2013г.

13.

Лещинская Анастасия Игоревна

9

ГУО «Гимназия г.Осиповичи»

1

Гончаренок Наталья Геннадьевна

14.

Евдокимович Анастасия Дмитриевна

10

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

3

Подвойская Лариса Анатольевна

15.

Борисенок Анастасия Анатольевна

11

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

3

Викторчик Мария Федоровна

      обществоведение – 14.12.2013г.

16.

Логимахова Елизавета Сергеевна

10

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

1

Лукьяненко Наталья Владимировна

      физика – 03-04.12.2011г.

17.

Булойчик Анна Сергеевна

10

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

2

Тумашик Антонина Болеславовна

18.

Шишковец Вадим Павлович

11

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

1

Молчан Жанна Васильевна

       биология – 14.12.2013г.

19.

Жордочкина Виктория Викторовна

10

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

1

Матиевская Жанна Александровна

20.

Цвирко Владислав Сергеевич

11

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

1

Матиевская Жанна Александровна

21.

Кашлач Валерия Владимировна

11

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

1

Матиевская Жанна Александровна

         география – 07.12.2013г.

22.

Крутилин Контантин Геннадьевич

9

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

1

Борисенок Наталья Викторовна

       английский язык – 10.12.2011

23.

Евдокимович Анастасия Дмитриевна

10

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

1

Логвина Раиса Евгеньевна

24.

Пинчук Владислав Иванович

11

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

3

Бугор Ирина Валерьевна

      история – 30.11.2013г.

25.

Герман Павел Сергеевич

10

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

1

Лукьяненко Наталья Владимировна

      астрономия – 30.11-01.12.2013г.

26.

Назаревич Андрей Александрович

11

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

1

Тумашик Антонина Болеславовна

Вынікі абласных прадметных алімпіяд:

Руская мова і літаратура Балвановіч Аляўціна, 9 “Б” клас,  дыплом І ступені настаўнік Амбрушкевіч Т.Л.

Бондар Дзіяна , 9 “Б” клас, дыплом І ступені настаўнік Амбрушкевіч Т.Л.

 ГісторыяГерман Павел, 10 “А”  клас, дыплом ІІ ступені настаўнік Лук’яненка Н.У.

Грамадазнаўства Лагімахава Лізавета, 10 “А”  клас, дыплом ІІ ступені настаўнік Лук’яненка Н.У.

 Працоўнае навучанне  Батура Паліна, 9 “В” клас, дыплом ІІ ступені настаўнік Няверка І.У.

Беларуская мова і літаратура Ляшчынская Анастасія, 9 “Г” клас, дыплом ІІІ ступені настаўнік Ганчаронак Н.Г.

Вынікі рэспубліканскай  прадметнай алімпіяды:

Дыплом ІІІ ступені:

Руская мова і літаратура Балвановіч Аляўціна, 9 “Б” клас, настаўнік Амбрушкевіч Т.Л.

<Звярнуцца

2014/2015 нав. год

ПОБЕДИТЕЛИ районной олимпиады по учебным предметам в  (4-8(9) класс)

Ф.И.О. участника

Класс

Диплом

Ф.И.О. учителя

Математика

1.

Бобр Иван Александрович

6

2

Куракова Елена Васильевна

2.

Александров Иван Викторович

6

1

3.

Берегела Василий Сергеевич

7

3

Молчан Жанна Васильевна

4.

Лапикова Улита Владимировна

7

2

Беларуская мова і літарартура

5.

Моцевіч Дар’я Юр’еўна

4

1

Астапоўская Ганна Іванаўна

6.

Стручкова Паліна Аляксандраўна

4

2

7.

Шыльцава Паліна Алегаўна

5

2

Ганчаронак Наталля Генадзьеўна

8.

Русаковіч Паліна Віктараўна

5

3

9.

Краўчанка Ксенія Сяргееўна

6

3

Саковіч Галіна Паўлаўна

10.

Асадчая Ксенія Валер'еўна

7

3

11.

Каляда Меланія Дзмітрыеўна

7

3

Физика

12

Лапикова Улита Владимировна

7

3

Молчан Жанна Васильевна

Обслуживающий труд

13.

Король Снежана

8

1

Неверко Инесса Владимировна

Обществоведение

14.

Сиворакша Наталья Викторовна

9

1

Безручко Леонид Валерьевич

Человек и мир

15.

Онопа Александр Владимирович

4

3

Астаповская Анна Ивановна

Русский язык и литература

16.

Пинчук Полина Вадимовна

5

2

Мамсикова Светлана Юрьевна

17.

Мотевич Дарья Юрьевна

4

2

Астаповская Анна Ивановна

18.

Бритько Егор Андреевич

4

3

Фадеева Оксана Евгеньевна

Английский язык

19.

Пинчук Полина Вадимовна

5

2

Жданович Екатерина Геннадьевна

20.

Казаченок Марина Владимировна

6

3

Нестерова Светлана Александровна

21.

Разгонов Олег Дмитриевич

7

3

Бугор Ирина Валерьяновна

22.

Осадчая Анастасия Валерьевна

8

2

Кузина Галина Алексеевна

23.

Шагаев Артем Витальевич

9

3

Славинская Наталья Францевна

24.

Шухова Анастасия Сергеевна

9

1

25.

Образцова Владислава Дмитриевна

9

2

26.

Тесленок Янина Сергеевна

4

1

Жданович Екатерина Геннадьевна

27.

Буслейка Павел Андреевич

4

3

Турец Елена Викторовна

История

28.

Осадчая Анастасия Валерьевна

8

2

Лукьяненко Наталья Владимировна

29.

Гайдаш Константин Андрианович

8

3

30.

Слаук Яна Андреевна

6

3

Безручко Леонид Валерьевич

31.

Куколович Павел Дмитриевич

5

2

ПРИЗЕРЫ  III этапа республиканской олимпиады по учебным предметам

2014/2015 уч. года

Герман Павел, 11 “А” клас Дыплом І ступені па гісторыі настаўнік: Лук’яненка Н.Ул. 

 Балвановіч Аляўціна, 10 “Б” клас Дыплом І ступені па рускай мове і літаратуре настаўнік: Амбрушкевіч Т.Л.

Бондар Дзіяна, 10 “Б” клас Дыплом ІІ ступені па рускай мове і літаратуре настаўнік: Амбрушкевіч Т. Л.

Булойчык Ганна, 11 “В” клас Дыплом ІІ ступені па астраноміі настаўнік: Тумашык Т.Б.

Батура Паліна, 10 “А” клас Дыплом ІІ ступені па працоўнаму навучанню настаўнік: Няверка І.Ул.

Лагімахава Лізавета , 11 “Б” клас Дыплом ІІІ ступені па грамадазнаўству настаўнік: Лук’яненка Н.Ул. 

Ефімовіч Анастасія , 10 “Б” клас Дыплом ІІІ ступені па грамадазнаўству настаўнік: Лук’яненка Н.Ул.

ПРИЗЕРЫ  второго этапа республиканской олимпиады по учебным предметам

2014/2015 уч. года (учащихся ГУО "Гимназия г. Осиповичи")

Ф.И.О.

участника

Класс, курс

Учреждение образования

Занятое место

Ф.И.О. учителя

математика– 29.11.2014

1.

   Шухова Анастасия Сергеевна

9

    ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

1

Жигадло Оксана Леонидовна

2.

   Ефимович Анастасия Сергеевна

10

    ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

1

Куракова Елена Васильевна

3.

   Булойчик Анна  Сергеевна

11 

    ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

2

Дорош Светлана Анатольевна

                                 трудовое обучение (обслуживающий труд)     22-23.11.2014г.

4.

   Король Снежана Викторовна

9

    ГУО «Гимназия  г. Осиповичи»

2

Неверко Инесса Владимировна

5.

    Батура Полина Сергеевна

10

    ГУО «Гимназия  г. Осиповичи»

1

Неверко Инесса Владимировна

химия – 15.11-16.11.2014 г.

6.

    Бондарь Диана Васильевна

10

    ГУО «Гимназия  г. Осиповичи»

2

Широкая Татьяна Федоровна

7.

     Жордочкина Виктория Викторовна

11

     ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

1

Широкая Татьяна Федоровна 

русский язык и литература – 22-23.11.2014 г.

8.

    Бондарь Диана Васильевна

10

   ГУО «Гимназия  г. Осиповичи»

2

Амбрушкевич Татьяна Львовна

9.

   Балванович Алевтина Сергеевна

10

   ГУО «Гимназия  г. Осиповичи»

1

Амбрушкевич Татьяна Львовна

 информатика – 06.12.2014 г..

10.

   Вильздорф Марк Олегович

10

    ГУО «Гимназия  г. Осиповичи»

3

Городецкий Евгений Леонидович

белорусский язык и литература – 29-30.11.2014 г.

11.

   Сиворакша  Наталья Викторовна

9

     ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

3

Подвойская Лариса Анатольевна

обществоведение – 06.12.2014 г.

12.

   Логимахова Елизавета Сергеевна

11

   ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

2

Лукьяненко Наталья Владимировна

13.

  Ефимович Анастасия Сергеевна

10

   ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

1

Лукьяненко Наталья Владимировна

14.

   Курс Екатерина Анатольевна

10

    ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

2

Лукьяненко Наталья Владимировна

физика – 22-23.11.2014 г.

15. 

   Булойчик Анна Сергеевна

11

   ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

1

Тумашик Антонина Болеславовна

биология – 06.12.2014 г.

16.

  Жордочкина Виктория Викторовна

11

   ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

1

Матиевская Жанна Александровна

17.

   Чигирева Илона Олеговна

9

   ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

2

Матиевская Жанна Александровна

английский язык – 15.11.2014

18.

   Грицак Роман Андреевич

11 

    ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

2

Логвина Раиса Евгеньевна

19.

   Евдокимович Анастасия Дмитриевна

11

  ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

1

Логвина Раиса Евгеньевна

20. 

  Рогаль Карина Андреевна

10

   ГУО «Гимназия г.Осиповичи»

1

Славинская Наталья Францевна

21.

   Лещинская Анастасия Игоревна

10

    ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

2

Бугор Ирина Валерьевна

история – 22.11.2014 г.

22.

   Герман Павел Сергеевич

11

  ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

1

Лукьяненко Наталья Владимировна

астрономия – 15.11-16.11.2014 г.

23.

    Булойчик Анна Сергеевна

11

   ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

1

Тумашик Антонина Болеславовна

<Звярнуцца

2015/2016 н.г.

Пераможцы другога этапа рэспубліканскай алімпіяды

 па вучэбных прадметах 2015/2016 н.г.

РУССКИЙ ЯЗЫК И ЛИТЕРАТУРА

Учитель

Амбрушкевич 'Татьяна Львовна

1 место

    Балванович Алевтина,

11 “Б” класс

    

 2 место

Бондарь Диана,

11 “Б” класс

2 место

Гапанович Кира,

10 “А” класс

Учитель

Юрковец Марина Викторовна

 место

Король Снежана, 9 "В" класс

МАТЭМАТЫКА

Настаўнік

    Куракова Алена Васільеўна

1 месца

Шухава Анастасія, 10 «Б» клас

АНГЛІЙСКАЯ МОВА

Настаўнік

Славінская Наталля Францаўна

1 месца

 Шагаеў Арцем, 10 “Б” клас

2 месца

Абразцова Уладзіслава,

10 “А” клас

3 месца

Рогаль Карына,  

11 “Б” клас

Настаўнік

      Кузіна Галіна Аляксееўна

3 месца

    Асадчая Анастасія, 9 “В” клас

ГІСТОРЫЯ

Настаўнік

Лук'яненка Наталля Ўладзіміраўна

1 месца

 Кубар Раман, 11 “А” клас

ФІЗІКА,   АСТРАНОМІЯ

Настаўнік

Тумашык Антаніна Баляславаўна

1 месца (ФІЗІКА)

Шухава Анастасія, 10 «Б» клас

1 месца (АСТРАНОМІЯ)

Казянкоў Аляксандр, 11 “Б” клас

ХІМІЯ

Настаўнік

Альховік

Наталля Генадзьеўна

1 месца

Бондар Дзіяна,

11 “Б” клас

1 месца

Лапікава Паліна,

10 “Б” класс

БЕЛАРУСКАЯ МОВА І ЛІТАРАТУРА

Настаўнік

Ганчаронак

Наталля Генадзьеўна

2 месца

Ісакава Кацярына, 9 “В” клас

3 месца

Гундзер Яна, 9 “В” клас

ІНФАРМАТЫКА

Настаўнік

Гарадзецкі Яўгеній Леанідавіч

1 месца

Вільздорф  Марк, 11 “Б” клас

ГРАМАДАЗНАЎСТВА

Настаўнік

Бязручка Леанід Валер'евіч

 2 месца

 Сіваракша Наталля,  10 “А” клас

Настаўнік

Лук'яненка Наталля Ўладзіміраўна

3 месца

 Ефімовіч Анастасія, 11 “Б” клас

2016/2017 н.г.

ПЕРАМОЖЦЫ ІІ ЭТАПУ РЭСПУБЛІКАНСКІХ АЛІМПІЯД

ПА ВУЧЭБНЫХ ПРАДМЕТАХ 2016/2017 н.г.

МАТЭМАТЫКА

Настаўнік

Куракова Алена Васільеўна

1 месца

Шухава Анастасія,

11 «Б» клас

1 месца

Александроў Iван,

8 «Б» клас

3 месца

Бобр Iван,

8 «Б» клас

БЕЛАРУСКАЯ МОВА І ЛІТАРАТУРА

 

Настаўнік

Саковіч Галіна Паўлаўна

1 месца

Асадчая Ксенія,

9 “Б” клас

2 месца

Каляда Меланія,

9 “В” клас

Настаўнік

Падвойская Ларыса Анатольеўна

2 месца

    Сіваракша Наталля, 11 “Б” клас

Настаўнік

Ганчаронак Наталля Генадзьеўна

3 месца

    Iсакава Кацярына, 10 “Б” клас

ГЕАГРАФІЯ

Настаўнік

Барысенак Наталля Віктараўна

1 месца

Салімон Павел,

10 “А” клас

1 месца

Чыгірова Ілона,

11 “Б” клас

ФІЗІКА

Настаўнік

Моўчан

Жана Васільеўна

1 месца

Лапікава Уліта,

9 “Б” клас

АНГЛІЙСКАЯ МОВА

Настаўнік

Крэпская

Таццяна Леанідаўна

1 месца

Шчаковіч Марыя,

10 “Б” клас

2 месца

Логвін Цімафей,

10 “А” клас

Настаўнік

Славінская Наталля Францаўна

1 месца

Абразцова Уладзіслава,

  11 “А” клас

 

2 месца

Шагаеў Арцем,

11 “Б” клас

РУССКИЙ ЯЗЫК И ЛИТЕРАТУРА

 

Учитель Юрковец

Марина Викторовна

1 место

Король Снежана,

10 “Б” класс

3 место

Астапович Александра,

9 “В” класс

Учитель

  Амбрушкевич Татьяна Львовна

3 место

Гапанович Кира,

11 “А” класс

БІЯЛОГІЯ

Настаўнік

Сяргейчык Святлана Пятроўна

1 месца

Герман Мікіта,

9 “Б” класс

2 месца

Жарносенка Раман,

9 “А” класс

Настаўнік

Маціеўская Жанна Аляксандраўна

3 месца

Чыгірова Ілона,

11 “Б” клас 

ГРАМАДАЗНАЎСТВА

Настаўнік

Лук'яненка

 Наталля Уладзіміраўна

1 месца

Кароль Сняжана,

10 “Б” клас

3 месца

Грыцэнка Анастасія,

10 “А” клас

Настаўнік

Бязручка

 Леанід Валер’евіч

3 месца

    Сіваракша Наталля,

11 “Б” клас

ІНФАРМАТЫКА

Настаўнік

Гарадзецкі Яўгеній Леанідавіч  

 

2  месца

Салаўеў Аляксей

9 "А" класс

ПЕРАМОЖЦЫ  IІІ ЭТАПУ РЭСПУБЛІКАНСКІХ АЛІМПІЯД

ПА ВУЧЭБНЫХ ПРАДМЕТАХ 2016/2017 н.г.

Настаўнік

Куракова Алена Васільеўна

Дыплом III ступені

па матэматыцы

Александроў

Iван Віктаравіч,

8 «Б» клас

Пахвальны  водгук па матэматыцы

Шухава Анастасія ,

11 «Б» клас

<Звярнуцца

2017/2018 н.г.

ПЕРАМОЖЦЫ ІІ ЭТАПУ РЭСПУБЛІКАНСКІХ АЛІМПІЯД ПА ВУЧЭБНЫХ ПРАДМЕТАХ 2017/2018 н.г.

ІНФАРМАТЫКА

Настаўнік

Громава Наталля Аляксандраўна

Аляксандроў Іван, 9 "Б" клас

Дыплом І ступені

БЕЛАРУСКАЯ МОВА і ЛІТАРАТУРА

Настаўнік

Саковіч Галіна Паўлаўна

Асадчая Ксенія, 10 "Б" клас

Дыплом І ступені

Краўчанка Ксенія, 9 "Б" клас

Дыплом ІІ ступені

АСТРАНОМІЯ

Настаўнік

Тумашык Антаніна Баляславаўна

Слабышаў Дзмітрый, 11 "Б" клас

Дыплом ІІ ступені

АНГЛІЙСКАЯ МОВА

Изображение

Настаўнік

Крэпская Таццяна Леанідаўна

Шчаковіч Марыя, 11 "Б" клас

Дыплом І ступені

Логвін Цімафей, 11 "А" клас

Дыплом ІIІ ступені

Изображение

Настаўнік

Несцерава Святлана Аляксандраўна

Разгонаў Алег, 10 "Б" клас

Дыплом І ступені

ФІЗІКА

Моўчан Жанна Васільеўна

Настаўнік

Моўчан Жана Васільеўна

Лапікава Уліта, 10 "Б" клас

Дыплом І ступені

БІЯЛОГІЯ

Маціеўская Жанна Аляксандраўна

Настаўнік

Маціеўская Жана Аляксандраўна

Герман Мікіта, 10 "Б" клас

Дыплом І ступені

Смірноў Павел, 11 "Б" клас

Дыплом ІІ ступені

РУСКАЯ МОВА і ЛІТАРАТУРА

Настаўнік

Амбрушкевіч Таццяна Львоўна

Слаўк Яна, 9 "Б" клас

Дыплом І ступені

МАТЭМАТЫКА

Настаўнік

Куракова Алена Васільеўна

Аляксандроў Іван, 9 "Б" клас

Дыплом ІIІ ступені

Бобр  Іван, 9 "Б" клас

Дыплом ІIІ ступені

ГРАМАДАЗНАЎСТВА

Настаўнік

Лук'яненка Наталля Уладзіміраўна

Кароль Сняжана,

11 "Б" клас

Дыплом І ступені

Гріцэнка Анастасія,

11 "А" клас

Дыплом ІIІ ступені

Баброў Леанід,

10 "А" клас

Дыплом ІIІ ступені

ПРАЦОЎНАЕ НАВУЧАННЕ (ДЗЯЎЧЫНКІ)

Изображение

Настаўнік

Няверка Інэса Уладзіміраўна

Долгая Стэфанія, 9 "А" клас

Дыплом ІІ ступені

 ПЕРАМОЖЦЫ IІІ ЭТАПУ РЭСПУБЛІКАНСКІХ АЛІМПІЯД  ПА ВУЧЭБНЫХ ПРАДМЕТАХ 2017/2018 н.г.

РУСКАЯ МОВА і ЛІТАРАТУРА

Настаўнік

Амбрушкевіч Таццяна Львоўна

Изображение

Слаўк Яна, 9 "Б" клас

Дыплом І ступені

Победители районной олимпиады

по учебным предметам в 2017/2018 учебном году

(4-8(9) класс) 

Ф.И.О. участника

Школа

Класс

Диплом

Ф.И.О. учителя

Математика 

 1.

Корзун Егор Николаевич

ГУО «Гимназия г.Осиповичи»

7

1

Харитонова Татьяна Николаевна

2.

Сенькина Вероника Андреевна

ГУО «Гимназия г.Осиповичи»

6

1

Куракова Елена

Васильевна

3.

Зейдель Анастасия Александровна

ГУО «Гимназия г.Осиповичи»

6

3

Куракова Елена

Васильевна

4.

Решетникова Ксения Владимировна

ГУО «Гимназия г.Осиповичи»

5

1

Молчан Жанна Васильевна

Химия

1.

Буслейко Павел Андреевич

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

7

1

Ольховик Наталья Геннадьевна

Белоруский язык и литература

1.

Аль-Шарыфі Лэйла Абдул Карым

ДУА “Гімназія г.Асіповічы”

5

2

Падвойская Ларыса Анатольеўна

2.

Рашэтнікава Ксенія Уладзіміраўна

ДУА “Гімназія г.Асіповічы”

5

2

Падвойская Ларыса Анатольеўна

3.

Шубіна Марыя Яўгеньеўна

ДУА “Гімназія г.Асіповічы”

5

2

Падвойская Ларыса Анатольеўна

4.

Брыткевіч Ксенія Віктараўна

ДУА “Гімназія г.Асіповічы”

6

3

Ганчаронак Наталля  Генадзьеўна

5.

Кубар Дар’я Андрэеўна

ДУА “Гімназія г.Асіповічы”

6

3

Ганчаронак Наталля  Генадзьеўна

6.

Брыткевіч Лізавета Віктараўна

ДУА “Гімназія г.Асіповічы”

7

3

Падвойская Ларыса Анатольеўна

7.

Фіняк Мялана Яўгеньеўна

ДУА “Гімназія г.Асіповічы”

4

1

Сашчэка Вольга Міхайлаўна

8.

Мошчын Сямён Дзмітрыевіч

ДУА “Гімназія г.Асіповічы”

4

3

Кузміч Таццяна Віктараўна

Физика

1.

Пицуха Григорий Викторович

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

7

2

Тумашик Антонина Болеславовна

2.

Корзун Егор Николаевич

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

7

3

Тумашик Антонина Болеславовна

Обслуживающий труд

1.

Сенькина Вероника Андреевна

ГУО «Гимназия г.Осиповичи»

6

3

Неверко

Инесса Владимировна

2.

Григорчук Валерия Сергеевна

ГУО «Гимназия г.Осиповичи»

7

3

Неверко

Инесса Владимировна

Технический труд

1.

Воробей Артем Андреевич

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

6

1

Папулова Лидия Филипповна

2.

Солодуха Иван Витальевич

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

6

2

Папулова Лидия Филипповна

3.

Болотько Богдан Николаевич

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

5

1

Папулова Лидия Филипповна

Биология

1.

Палилей Екатерина Алексеевна

ГУО «Гимназия г.Осиповичи»

8

2

Матиевская Жанна Александровна

2.

Буслейко Павел Андреевич

ГУО «Гимназия

г. Осиповичи»

7

1

Матиевская Жанна Александровна

Человек и мир

1.

Русакович Максим Анатольевич

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

5

3

Борисёнок Наталья Викторовна

Информатика

1.

Онопа Александр Владимирович

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

7

1

Громова Наталья Александровна

2.

Пицуха Григорий Викторович

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

7

2

Городецкий Евгений Леонидович

3.

Браганец Иван Александрович

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

7

3

Городецкий Евгений Леонидович

Русский язык и литература

1.

Колодий Елена Валерьевна

ГУО «Гимназия г.Осиповичи»

6

3

Юрковец Марина Викторовна

2.

Неделько Елизавета Валерьевна

ГУО «Гимназия г.Осиповичи»

6

3

Юрковец Марина Викторовна

3.

Бриткевич Елизавета Викторовна

ГУО «Гимназия г.Осиповичи»

7

2

Амбрушкевич Татьяна Львовна

4.

Тесленок Янина Сергеевна

ГУО «Гимназия г.Осиповичи»

7

1

Амбрушкевич Татьяна Львовна

5.

Пинчук Полина Вадимовна

ГУО «Гимназия г.Осиповичи»

8

1

Мамсикова Светлана Юрьевна

6.

Аль-Шарифи Лейла Абдул Карим

ГУО «Гимназия г.Осиповичи»

5

3

Амбрушкевич Татьяна Львовна

7.

Шихалева Мария Борисовна

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

4

2

Онопа Светлана Сергеевна

8.

Денисенко Диана Сергеевна

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

4

3

Онопа Светлана Сергеевна

Английский язык

1.

Шубина

Мария   Евгеньевна

ГУО «Гимназия

г. Осиповичи»

5

1

Тесленок Татьяна Викторовна

2.

Шишковец Полина Александровна

ГУО «Гимназия

г. Осиповичи»

5

2

Славинская Наталья Францевна

3.

Зыков Даниил Викторович

ГУО «Гимназия

г. Осиповичи»

5

3

Тесленок Татьяна Викторовна

4.

Милькевич Артем Александрович

ГУО «Гимназия

г. Осиповичи»

6

1

Тесленок Татьяна Викторовна

5.

Колодей Алена Валерьевна

ГУО «Гимназия

г. Осиповичи»

6

3

Цинкевич

Анна Сергеевна

6.

Мотевич Дарья Юрьевна

ГУО «Гимназия

г. Осиповичи»

7

2

Тамашук Алеся Александровна

7.

Тесленок Янина Сергеевна

ГУО «Гимназия

г. Осиповичи»

7

1

Тамашук Алеся Александровна

8.

Пинчук Полина Владимировна

ГУО «Гимназия

г. Осиповичи»

8

1

Ремень Елена Михайловна

9.

Кузин Виктор

Александрович

ГУО «Гимназия

г. Осиповичи»

8

3

Дубинчик Елена Андреевна

10.

Казаченок Марина Владимировна

ГУО «Гимназия

г. Осиповичи»

9

2

Нестерова Светлана Александровна

11.

Шабуня

Глеб Дмитриевич

ГУО «Гимназия

г. Осиповичи»

9

1

Крепская Татьяна Леонидовна

12.

Гапанович

Антон Викторович

ГУО «Гимназия

г. Осиповичи»

9

2

Крепская Татьяна Леонидовна

История

1.

Зубарь Дарья Александровна

ГУО «Гимназия

г. Осиповичи»

5

2

Лукьяненко Наталья Владимировна

2.

Долгина Маргарита Сергеевна

ГУО «Гимназия

г. Осиповичи»

6

2

Лукьяненко Наталья Владимировна

3.

Брановицкий  Александр Сергеевич

ГУО «Гимназия г. Осиповичи»

8

1

Кулакова Наталья Георгиевна

 <Звярнуцца

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.